Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A távolság miatt szerintem...

A távolság miatt szerintem tönkre fog menni az egész . (? )

Figyelt kérdés
Stabil kapcsolat volt,együtt is éltünk már két éve,ragaszkodtunk egymáshoz,de azt érzem már két hete mióta kiment,hogy távolodunk.Pedig ez nagyon kevés idő,de mivel csak üzenetek útján tudunk értekezni,nem érzem azt hogy érdeklődne.Ha írunk,felteszek 10 kérdést,abból ha felére válaszol.Figyelmetlen,stb.Már most kezdek kiábrándulni ebből az egészből,én úgy gondolom,még ha más bolygón is vagyok,de próbálom biztosítani a szeretetemről a másikat ha ilyen helyzetben lenne.Kb. 5-6 hosszú kapcsolata ment már tönkre ez miatt,tudta mit vállal és miért megy el,persze a pénz a fő ok,de kezdek nagyon dühös lenni..Nem azért mert nincs velem non-stop,hanem azért mert nem ad még üzenetben se olyan jeleket hogy fontos lennék ...
2015. ápr. 11. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet mert nem is vagy.

Nem hülyeségből tart a 7.-nél.

2015. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minek kezdte el a kapcsolatot ha tudta, hogy tavkapcsolat lesz es a tapasztalatai szerint ez tette oket tonkre?

Te miert mentel bele, akkor meg nem tudtad, hogy el fog menni?

2015. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!