Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 17 éves lány...

Mit tegyek? 17 éves lány vagyok, kezdek rájönni hogy nem a fiúkat hanem a lányokat szeretem.

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva nem tudom mit tegyek!:S Családomnak sem tudom hogy mondjam el valószínű kiakadnának! összeroppanának. Volt fiú barátom de mellette jöttem rá hogy mégsem szeretem.. És egyre erősebb bennem hogy a lányok íránt érezzek valamit.Próbálok változtattni a helyzeten de elég nehéz nem akarok a családomnak fájdalmat okozzni..:S! Lehet hogy ezt kinővöm vagy csak kíváncsi vagyok?
2010. febr. 19. 17:24
 1/5 anonim válasza:
78%
szerintem ezzel nem okozol fájdalmat a családodnak. erről nem tetehetsz, hiszen nem akarattal szereted a másik nemet. az lehet hogy kiakadnának, de el kell fogadni neked is és nekik is.
2010. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ez elég érdekes. Mondjuk mivel már volt fiú barátod, nem valószínű, hogy kimondottan a csajokhoz vonzódsz csak. Én nem ítélem el személy szerint. Nekem volt egy lány a baráti társaságban. 5 éves kapcsolata volt egy sráccal. Szakítottak, utána egy nővel volt kb. 3 évig, most pedig megint fiú barátja van. Ezt inkább kimondottan csak próbálkozásoknak mondanám a részedről Akiről írtam, már akkor 23 éves volt. Tehát lehet bisex de ha most megkérdezném, simán azt mondaná, hogy olyan, mint mindenki más. Nem kell attól "tartani", hogy különbözöl a többiektől. Meg kell tanulniuk olyannak elfogadni amilyen vagy. Nem neked kell megtanulni olyannak lenni mint mindenki más. Ha úgy érzed, később ki tudja. Majd az idő eldönti. A család hát ez nehéz kérdés. Az a baj, hogy ezt nagyon sokan elítélik, de ezt sajnos előre nem lehet tudni. Lehet fájdalmat okozol szüleidnek, de nem tudhatod, hogy utána mi lesz. Lehet elég szabad felfogással állnak hozzá, de ehhez előbb magadban kell mindenképpen letisztáznod, hogy melyik nemhez is vonzódsz. Addig felesleges a szüleidnek szólni, ezt úgysem lehet tudatosan szabályozni.
2010. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
24%
Ha elmondod a szüleidnek, először annak mondd, aki mostanában jobban megért téged. És valahogy úgy állj a dologhoz, hogy először is csak nem érted meg a fiúkat és ők sem téged, majd később jön, hogy nem is érzel iránuk semmit. Próbálj nyugodtan, idegeskedés és visszaszólás nélkül beszélni erről. valahogy csak meg kell érteniük a dolgot.
2010. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
A nemi identitásodtól függetlenül a szüleid gyermeke maradsz. <- ergo: ha eddig is tényleg szerettek igaz szeretettel, az után is fognak. Lehet, hogy elsőre kicsit meghökkennek, de minden csoda 3 napig tart. Mellesleg 17 évesen még senki sincs "kiforrva", vagyis még változhatsz.
2010. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még ne tekints semmit véglegesnek, bármi jöhet, ne mondj le a fiúkapcsolatról. Ebben a korban van ilyen. És a szüleidnek teljesen fölösleges ebben a stádiumban beszámolni, ráérsz jónéhány év múlva, ha úgy alakul.
2010. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!