Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bövebben lent

Mit tegyek? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Van egy 4és fél hónapos babám.Anyáméknál lakunk azóta,hogy megtudtam hogy jön a baba,mert nem akartam albérletbe szülni.De nem birom tovább,teljesen kiborít anyám meg a hugom.Hugom nem dolgozik Anyám meg egyedül nem tudja fizetni a számlákat.Amit tölünk kap pénzt a rezsiba azt is fel élik,folyamatosan jönnek a felszólítások,de anyut nem érdekli.Persze mindenbe bele szólnak,állandóan a páromat piszkálják.Semmi nem jó amit csinálunk.Szívem szerint albérletbe mennék,de attól meg félek,hogy nem tudnánk fizetni.
2010. febr. 17. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
minden jobb,mint egy idegroncs anya,ezt tartsd szem előtt a kisbabád érdekéban.
2010. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,de akkor meg attól lennék kiborulva,hogy nincs pénzünk.Mondjuk most sincs,de innen legalább nem raknak ki.Meg költözni egy ilyen pici babával,na meghova?olyan drágák az albérletek.
2010. febr. 17. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez dettó itt is! Ugyanilyen idős baba, ugyanígy hazaköltöztünk albérletből, ugyqnígy piszkálás, mindenbe beleszólás csak nekem apukám, nem anyukám, és fiútesó, bár ő már elköltözött nemrég! Mi a költözés mellett döntöttünk, mert nem akarom a gyerekemet idegbeteggé tenni és magamat sem!

Azelőtt is megéltek valahogy anyudék, találjanak ki valamit most is. Kegyetlenségnek hangzik, de ez van. Nem várnék én sem köszönetet, csak annyit hogy ne nézzenek hülyének minket és hagyjanak nyugiba.

nekem is nagyon nehéz volt eldönteni, hogy mi is legyen, de meglátod sokkal nyugisabb leszel!

2010. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 19. 16:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia!Nem tudnál nekem segíteni,hogy hol találhatok olcsó albérletett?
2010. febr. 22. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!