Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programot tervezzek a...

Milyen programot tervezzek a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Szeretném elhozni az unokaöcséimet-unokahugaimat 1 hétre, nyáron (koruk:13-11-9-7) és leginkább itthoni programokra volnék kíváncsi, valami ötletes, csapatjátékra, ami leköti őket. Gondolkodtam sok mindenen, kerti térképes kincskeresésre pl. :) de jól jönne néhány tipp.
2010. febr. 16. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
activity , de úgy hogy a legnagyobb a legkisebbel, meg a másik kettő legyen egy csapat:) Kirándulás, valami nagyobb város megnézése, társasjáték
2010. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan lesz mint a céges csapatépítés. A csajok majd veled fognak főzni, a srácok meg majd málnaszörpöt vedelnek.
2010. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

van az a székes játék, mindig farsangon szokták játszani a gyerekek, akkor kártyázhattok, társosozhattok..

esetleg elmehettek strandra, megnézhetitek a város nevezetességeit..sétálhattok, fgyizhattok,vizibombázhattok..mivelnyár:D

az a kincskeresős is jó ^^

2010. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

székes játék: benyomsz zenét/rádiot és ha lenyomod lekell ülni és akinek nem jut hely az kiesik.(mindig ahány gyerek van annál 1el kevesebb széknek kell lennie)


Ivó verseny: Önts annyi pohárba vizet ahányan vannak és ásványvízből is ugyanennyit.Keverd őket össze és szólíts fel mindig 2 gyereket.Aki először issza meg az állva marad aki nem leül


Rengeteg játékot lehet még kitalálni

2010. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na mi ezt szoktuk játszani: ( lehet bajnokságot rendezni vagy akár csak úgy összevissza játszani)

minimum: 4 ember 2 törölköző és pár vizibomba szükséges (ezt már feltölteni is élmény :DD )


A törölköző két végét megfogja két ember a másikét is. vizbomba a törölközőbe és egyik törölközőből a másikba kell dobálni. az veszt aki leejti. nem is olyan egyszerű, és sokat lehet nevetni közben. Remélem érthetően leírtam ha nem nyugodtan szólj!


a másik játék: felirsz a neveteket papirokra ( esetleg sztárokét focistákét rokonokét olyat akit mindenki ismer) és a gyerekek homlokára ragasztod. ők nem láthatják milyen nevet ragasztasz rájuk és ki kell találniuk hogy ők kik :)


amugy tollaslabda vagy bármilyen ilyen sport szóbajöhet. esténként mehetnek az ország város(lehet jobb ha a kicsi a naggyal van) meg az amőba partik. kártyázhattok.


Megteríthettek kinn a szabadban és ebédelhettek kinn. ( akár az udvaron is a gyerekek élvezni fogják a pikniket :) Vagy esteleg kirándulhattok egyet.


de szerintem ne aggódj a gyerekek úgyis több játékot tudnak mint amit te eltudsz képzelni és határozottan tudják általában mit szeretnének csinálni :)

2010. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16:50 es vok a második játékhoz nem írtam hogy úgy találák ki hogy akérdezgessék egymást hogy magas vagyok? hirtelen haragú? szemüveges? de a többiek nem mondhatják hogy julika néni vagy...:D
2010. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Monopoly/gazdálkodj okosan/Hotel stb.

Bicajozás

Kirándulás (nevezetesség nézés vagy csak úgy)

Röplabda

Tollasozás

Kidobó

Csapatverseny (zsákba futás meg ilyenek)

Szalonna sütés

Pizzasütés

Fára mászás

Üveg festés, szalvéta technika, só-liszt gyurma, szövés, korongozás, festés, mozaikozás vagy más kézműves foglalkozás (ez érdeklődés és anyagfüggő)

puzzle - rakás (de csak esős időben)

gyümölcsszedés-evés


remélem tudtam segíteni


De jó, hogy már most kezded szervezni! :D

2010. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!