Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adnátok évfordulóra?

Mit adnátok évfordulóra?

Figyelt kérdés

Egy 23 éves, lány vagyok, tavaly a névnapomon eljegyzett a párom, és idén lesz az eksüvőnk is!

Ma, 16-án lett kapcsolatunk 3 éves, és valamivel meg szeretném lepni, de nem akarok nagyon költekezni az esküvő miatt, csak egy kis figyelmességet szeretnék neki adni, hogy lássa nem felejtettem el, hogy ma milyen nap is van.


Szerintetek, mit csináljak!

(ez nem probléma, puszta jótanácsokat szeretnék hallani.)


Köszönöm előre is a válaszokat.


2010. febr. 16. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy jó közös program megfelelő lenne :) Készíts finom vacsit, majd sütsd meg a kedvenc desszertjét, aztán nézzetek meg valami jó filmet, masszírozd meg. Hidd el, ennek örül a legjobban :)
2010. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem drága, és aranyos az arany szív medál, amit ketté lehet törni. Az övébe a te nevedet íratod, a tiédbe meg az övét. Én egy éve kb. 5000-6000 ezerért vettem.
2010. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!