Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaladi potlek jar annak az...

Csaladi potlek jar annak az anyukanak aki kulfoldon szult, jelenleg kulfoldon el de onnan nem kap semmit?

Figyelt kérdés

Kettos allampolgar vagyok. Papa kulfoldi allampolgar. Babonak most igenyeljuk a magyar allampolgarsagot en utanam. Van allando bejelentett lakcimem Mo-n sot meg a bankszamlam is megvan, es devizabelfoldinek vagyok titulalva ottan, sot meg a kamatadot is vonjak tolem. Mivel otthonrol nem szarmazik keresetem igy adobevallast nem adtam be mar eleg regota. az eu jarulekot befizetem mert megyunk haza Mo-ra es igy olcsobb mint utasbiztositast fizetni.

ha jar hova kell fordulni ez ugyben?

koszi


2010. febr. 16. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyi konzulátuson nem tudnak segítenni. De ha a baba az adott ország állampolgára is kell hogy részesülj valamijen ellátásban.
2010. febr. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt mindent elolvashatsz. De tölsd le és ki az űrlapokat, postázd a szükséges iratok másolatával együtt, és ki fog derülni, hogy küldik-e a támogatást.

2010. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!