Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Dorottya névhez?

Mit szóltok a Dorottya névhez?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok a lilibellás, csak nekem is most jutott eszembe. Én csak ezt az egy nevet szeretném adni.
2010. febr. 15. 22:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, szép név, szerintem. Ha rövid a vezetéknév, csak akkor ajánlanám, mivel elég hosszú és hát később, mikor majd megy ügyet intézni a már felnőtt gyerek, akkor biztos morogni fog magában ha ezt a szép nevet és jó hosszú vezetéknévvel toldjátok meg.
2010. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem rossz nev. Ha neked ez tetszik, mindenkepp ad add a babanak.

Nekem a Dora es a Dorka jobban tetszenek viszont.

2010. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Engem is Dorottyának hívnak és szeretem a nevemet. Nekem a Dóra nem tetszik, de még a Dorka is jól hangzik:) és nagyon sokféleképpen lehet becézni mindegyik nevet.:P
2010. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
kislányom Dorottya akkor szerelmesedtem bele ebbe a névbe amikor terhes voltam és az ismerősöm kislányát Szentmiklósi Dorottyának hivják szerintem nagyon szép aki csak megkérdezi hogy hivják a lányom Kiss Dorottya mindenki megdicséri milyen szép név!becézni Dorkának szoktuk!
2011. márc. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!