Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnom kéne valakinek vagy...

Szólnom kéne valakinek vagy maradjak ki belőle?

Figyelt kérdés
nemrég megtudtam hogy egy barátom valami törvénytelen dolgot tesz(na azért nem ölt embert, de akkor is törvénytelen és ezért biztosan kapna vmilyen büntetést). A kérdés hogy jelentsem a rendőrségen? Ha nem jelentem akkor én is bűntársá válok?
2010. febr. 15. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Bejelenteni a bűncselekményt név nélkül,anonim módon is lehet,viszont ha kiderül,hogy Te tudtál a dologról és mégsem jelentetted,az bűnpártolás.
2010. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
ha jó barátod akkor nem árulod be kivéve ha téged is idegesít a cucc, vagy nagyon durva szted
2010. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jelentsd be,mert biztosan,hogy buntàrsként fognak téged is kezelni,mert tudtàl rola.Ne akarj magadnak bajt!
2010. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
De miért nem írod ki, hogy miről van szó? Jogászként talán segíthetek neked. Tudjuk, hogy nem te követted el, és a neved sem kerül nyilvánosságra. Nos?
2010. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Persze, menj és dobd fel gyorsan a "barátod" a rendőrbácsiknak, majd ha lesittelik nézd meg milyen boldog lesz!
2010. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, én sem akarok neki rosszat ezért nem tudom mit csináljak. Meg ő nem is tudja hogy én tudom.
2010. febr. 15. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:
De mit csinál lop, drogozik vagy mi? Ide kiírhatod nem lesz belőle baj.
2010. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha valóban a barátod, akkor beszélj vele, hogy hagyja abba és adja fel magát...előbb-utóbb minden kiderül és még súlyosabb lesz a helyzete.
2010. febr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkora gyökerek vagytok mindenki azt mondja szinte h addja fel a barátját.. :S Aki meg nem ezt mondja lepontozzátok teljesen. Anyátokat is beköpnétek?
2010. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!