Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Minek élek ha...

Mit csináljak? Minek élek ha ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak,már lassan 5éve.Apukámnak nagyon sok dolga van,ezért nem tud úgy velem foglalkozni,anyagilag támogat,és mindenap felhív,megkérdi milyen jegyet kaptam,hogy vagyok stb,és van életársa is apukámnak,aki nem nagyon visel el minket,ha oda is visz engem,és a bátyámat akkor csak kényszerből,mert apa mondja neki.Egyébként nem laknak tőlünk messze,de most én ihába megyek le ha apa dolgozik,az életársa meg megfőz,utána az ágyban punnyad.:S

Anyámról meg nem is beszélve...

a neten megismerkedett egy pasival,a pasi 300km-re lakik tőle.:S 1hónapba vagy 2× találkoznak,már 8hónapja együtt vannak anyukámmal,(De még nem mutatta be a pasit),de mióta beszélgetnek anyukámmal,azóta nagyon megváltozott,nem úgy foglalkozik velem:(,nem kérdi meg a házit,nem érdekli semmisem,csak anyi hogy kitakarít,megfőz,utána leül a számítógépzhez.Meg érzem hogy nem szereti hogyha ithon vagyok,tegnap is elkezdi a barátnőjének olyan jó egyedűl lenni a házba,leila nem alszól ott mamádnál,mondom neki,anya miért aludjak ott?hiszen holnap suli,és miért küldessz el itthonról? aztmondja nem küldelek,de miért nem mész?menjél mert holnap reggel korán,ladányba kell mennem.Mondom neki jólvan elmegyek itthonról.Egyszerűen érzem hogy NEM szereti ha itthon vagyok!Nem olyan már,mint régen.


Mit tegyek?ha ilyenek a szüleim???Apukámat meg is értem,mert sok dolga van,de anyukámat..:S


(Ja és kérlek,csak olyanok írjanak,akik normális válasszokat írnak és nem "csúnyákat" meg ilyenek.Akik normális választ írnak,azokra vagyok kíváncsi..)



ja és 13éves vagyok.


2010. febr. 15. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerencsétlen anyád.


Lehet, hogy akkor akarja felvinni a pasit, amikor nem vagy otthon, és ezért vagy útban.

2010. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Én a helyedben örülnék, hogy ez a legnagyobb gondod... ehh... ez semmiség szerintem.
2010. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
96%

pedig anyukádnak most melletted kellene hogy álljon,kamaszodsz,meg minden.:S

szerintem ülj le vele beszélgetni,és mondd el neki,hogy neked így rossz,hogy ilyen.kérd meg rá,hogy próbáljon változtatni.:)

2010. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

'7.56: na igen, lehet, hogy neked ez semmiség.

Ezt a semmiséget egyébként "érzelmi elhanyagolásnak" nevezik.


Igaza van az előttem szólónak, próbálj anyukáddal beszélni, mást nem nagyon tehetsz.

Ha eddig ez nem így volt, és foglalkozott veled, akkor van esély rá, hogy anyukád "észbekap", és a pasija mellett az is eszébe jut, hogy van egy lánya.

Sok sikert a beszélgetéshez!

2010. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
47%

aha! te köcsög állat 14vagyok de néha már suli után hiányoznak nekem aszüleim!

most kéne kiállni a gyerek mellett!

2010. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Hogy mit csinaljal??? Beszelj mindket szuloddel! Amit ide leirtal mutasd meg mindkettonek, vagy ha nem akarod akkor mondd el nekik. Konyorogj, hogy foglalkozzanak veled.

Bar szerintem nem fog a helyzet valtozni,mert azt gondoljak, hogy mar felnott vagy.

Szerintem beszelj, beszelj, kerd oket, hogy vegyenek mar eszre, szervezzenek programot neked es veluk egyutt. Nem penz kell neked, hanem szeretet es torodes.

Mondd meg nekik, mert ha nem mondod, azt gondoljak, hogy minden ok. veled es nagyon boldog vagy.

2010. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

előttem szóló ... : ,,Konyorogj, hogy foglalkozzanak veled."

könyörögjön?

ez alapdolog lenne ,hogy egy anya foglalkozik a gyerekével.nem szokás azért könyörögni.

2010. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Aki a 2 első hozzászólónak üzenem hogy menjenek a fenébe!!Ez semmiség?pff..adná isten hogy veletek lenne ez,hogy megtudjátok milyen rossz ez így nekem!!

és aki 18:25-kor írt annak meg üzenem hogy ő a köcsög!Nem érti a kérdést vagy mi?-.-" pf


A többieknek pedig üzenem hogy tudom hogy szeretnek a szüleim,csak kicsit jobban kellene velem törődni,anyukámnak pedig eszébe sincs idehozni a pasit,mert a bátyám sose tudná eltűri,és apám egyből magához venne minket!!!

2010. febr. 15. 20:14
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja és a bátyám mindíg itthon van,csak suliba megy el! 3-4óra fele itthon van.MEg sosem tenne ilyet anyám,ezt nem nézném ki belőle.
2010. febr. 15. 20:16
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Szegény 18:25-st jól félreértetted. Nem téged köcsögözött le, hanem azt, aki a semmiséget írta. Erre hozta fel a saját példáját, hogy már fél nap után hiányoznak neki.
2010. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!