Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen egy napja?

Kinek milyen egy napja?

Figyelt kérdés

Hogy telik el?


Mikor kellsz?

Mennyi idő kell mig kimászol az ágyból?

Mennyi idő kell a készülődésre otthon a munka előtt?

Munkahelyre mennyi idő alatt érsz be?

Meddig dolgozol?

Mikor éthezel? Hogy? Főzől e mikor hazamész? Mennyi idő kell a munka utáni otthoni pihenésre?

Mit csinálsz mikor hazaérsz? Mennyit tv-zel, netezel? Mennyi időd van a hobbidra, párodra, gyerekekre, rokonok, barátok?

Mikor fekszel le aludni?

Mit szeretnél még szabad idődben ami nem fér bele?

Mire nem szeretnéd elpocsékolni az időt?


2010. febr. 14. 15:37
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

10 30kor kelek délután dolgozom azért,

mosakodás,tea! arckrém, kajapakolás, öltözködés 11:30kor indulás melóba, 11:40re ott vok.

Fél 5 kor irány haza, közben bolt, zöldséges.

Otthon egyből irány a zuhany, utána főzögetés közben netezés, tv-zés nálunk a konyhában is van tv. Vacsi, Barárok közt, utána egy kis nyelvtanulás vagy, olvasás, netezés, vagy dumcsizunk a bnőimmel. Tea, fogmosás alvás éjjel 2kor. Sajna erre vok beállva. Reggel 20 perc kell mig magamhoz térek, és felkelek, este a vacsi után meg úgy felfrissülök, h hiába feküdnék le korábban csak forgolódnék.


Ha elintéznivalóm van akkor korán!:) 6:40kor kelek, de akkor már nagyon össze kell kaparni magamat:) Ilyenkor bemegyek egy nagyobb városba, ha hivatalos ügyintézés, ha meg csak vásárlás akkor munka után megyek be és este fél 10re érek haza.


Hétvégén meglátogatom a nagyszülőket, kutyázok, kint vok a kertben, talizok a barátokkal, vagy itthon punnyadok, vagy elmegyünk beülni kávézóba vgy bulizni.


De szeretnék még egy csomó mindent csinálni, nyelveket tanulni, sportolni megint, rajzolni, festeni, beiratkozni hastáncra, meg vázátkészíteni, megtanulni vívni, lovagolni, kipróbálni új kajeszokat...


Jó lenne ha több időm lenne a hobbikra, meg a barátokra

2010. febr. 15. 01:37
 22/24 anonim ***** válasza:

Általában hajnalban kelek, mert felordít a lányom.

Fél perc alatt kimászom az ágyból és már melegítem is a tejet-kakaót.

Reggeli teendők előtt (vásárlás, posta...) szeretek meginni egy teát, az kb fél óra. Mikor dolgozom, akkor indulás előtt 20 perccel kelek fel.

Most nyelviskolába járok, oda 20 perc alatt érek be busszal.

Délben eszem és este 7kor, délben mindig főtt kaja, este általában hideg.

Soha sem tv-zem, netezni napi 1 órát szoktam kb. A hobbim a macskám, rá akkor jut időm mikor a kislányomat lefektetem, párom este 6kor ér haza, általában 11-ig vagyunk fent.

Szabadidőm az nincs egy perc se, de nagyon szeretnék néha csak meginni egy teát valakivel valahol, erre nem volt lehetőségem kb 1 éve. (Nincs segítségem, mindig a kicsivel vagyok.)

25/N

2010. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

6-kor kelek

fél hétkor elindulok otthonról

bejárós vagyok suliba, kicsit sokat utazok egy nap

este 6 felé érek haza

utána net, tanulás, olvasás,tévézés, fürdés

2010. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

6:45 csörög az óra. -.-

7:10 kómás fejjel kimászom az ágyból...

7:40 megyek suliba (séta + 2 metro megálló)

13:30 kicsöngetnek :3 -> lassacskán indulok haza.

14:00 hazaérek, kaja majd gépezés,tanulás, tv este 10-ig.

L/14

2010. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!