Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen egy napja?

Kinek milyen egy napja?

Figyelt kérdés

Hogy telik el?


Mikor kellsz?

Mennyi idő kell mig kimászol az ágyból?

Mennyi idő kell a készülődésre otthon a munka előtt?

Munkahelyre mennyi idő alatt érsz be?

Meddig dolgozol?

Mikor éthezel? Hogy? Főzől e mikor hazamész? Mennyi idő kell a munka utáni otthoni pihenésre?

Mit csinálsz mikor hazaérsz? Mennyit tv-zel, netezel? Mennyi időd van a hobbidra, párodra, gyerekekre, rokonok, barátok?

Mikor fekszel le aludni?

Mit szeretnél még szabad idődben ami nem fér bele?

Mire nem szeretnéd elpocsékolni az időt?


2010. febr. 14. 15:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

5.20-kor és 5.25-kor szólal meg a telefonomból a Lied der Deutschen, arra kelek. 6.10-kor indul a buszom, negyed 8 körül ott szoktam lenni az iskolában. Délután 3/4 3-kor indul a buszom, 4-kor vagyok otthon.

Órák közti szünetekben szoktam enni, meg amikor hazaérek (illetve ezek után még vacsora). Otthon már csak tanulni és gépezni szoktam.

Este 9 táján lefekszem aludni.

2010. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szia.


Én kb 7-8 körül kelek. Megágyazok, bekapcsolom a gépet. Lezuhanyozok, fogat mosok, felöltözök, megfésülködök. Ha nagyon elpepecseltem az időt, akkor a számítógépet már csak kikapcsolom anélkül, hogy bármit csináltam volna rajta, de ha jól osztom be az időt, akkor körülnézek, hogy jött-e e-mailem, felkukkantok ide a gyakorikerdesek-re, stb.


Kb. 09:40-kor elindulok dolgozni (gyalog). 10-re odérek, ott vagyok este 6-ig. Hazagyalogolok kb fél 7-ig. Ilyenkor szoktam csak enni.


Utána ha a Párom dolgozik, akkor online pókerezek, gyakorikerdesezek... Ha nem dolgozik, akkor Ő pókerezik, én meg nézem a TV-t meg a játékát és drukkolok Neki.:-) Közben lefürdök.


Este odajön hozzám, összebújunk, aztán alszunk. (22-23 körül. Én még éjjel föl szoktam ébredni mindig egy pár órára, akkor megnézek egy filmet, aztán visszaalszok.)


Hétvégén mosok, takarítok, sütök (nem mindig. Pl most hétvégén sem sütöttem.) Főzni nem szoktam, mert egyszerűen nem tudnék mikor... Vagy hajnal 4-5-kor kéne kelnem, hogy 9 utánra elkészüljek a kajával vagy este fél 8-kor, amikor befejeztem az evést...


A Szüleimnél élünk, úgyhogy Anyukám szokott főzni. Pedig én imádok főzni, a szakmám is szakács, csak már nem abban dolgozom...:-(


Én úgy érzem, hogy semmire nincs időm. Nagyon kikészít ez a munkaidő. Sokkal könnyebb lenne, ha mondjuk 6-14-ig dolgoznék vagy 8-16-ig.


Ha több időm lenne, többet járnék sétálni a Párommal (mert mostanában annyi a sétánk, hogy el a Postára befizetni a csekkeket, be a boltba kenyeret, tejet venni, stb), többet találkoznék a barátaimmal, néznék jó filmeket, belekezdenék valamilyen edzésbe/tornába.


Mire nem szeretném elpocsékolni az időmet?

Hááát... erre a haszontalan munkára!!!:-D


De ez van, ezt kell szeretni! Inkább ez legyen, mint semmi!


23/L

2010. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Hogy bírjátok egész nap kaja nélkül?

Reggel nem pakoltok oda kajeszt? Nekem arra is elmegy vagy 20 perc.


Akik délután, vagy 3 műszakban nyomják azoknak milyen a napirendjük?(pincérek, szakácsok, dokik?)


Azt még nem írtátok, h a gyerkőcre mikor van időtök?


Gondolkoztatok már azon h ha nem tv-znétek, neteznétek, vagy minimalizálnázok ezeknek az idejét mennyi hobbitok lehetne?


Van aki ugy érzi sok mindent ki szeretne próbálni, csakhát munka után nincs idő, meg energia.

2010. febr. 14. 16:54
 14/24 anonim ***** válasza:
15:50-es vagyok, én úgy őrzöm meg az alakomat, hogy nem eszek napközben (vacsinál úgy is muszáj). gyerkőc mamátó hazajövés és vacsi között, mikor mennyi idő jut, egyébként nem nagyon igényli így ovi után, jobban szeret egyedül játszani a szobájában. asszem van elég hobbim :)
2010. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
reggel 6-kor kelek,gyorsan mászok ki az ágyból,10 perc smink,meg ruci,kimegyek a kedvenc bisztrómba megkávézok kb 8-ig,aztán hazajövök tv-zek,átöltözök a munkásruhámba fél 12-re megyek dolgozni ha délutános vagyok,fél 8-ig,5 perc amig a szomszéd faluba átmegyek,ha hazaérek akkor télen pihenek,nyáron vagy kimegyek még vadászni vagy kinézek a krimóba.ha délelőttös vagyok akkor 3 kor kelek,4 re megyek dolgozni,délig meló,aztán délután egy capuccinó,meg pihi,este vadászat.enni ritkán eszem,munkába elviszek egy szendót,itthon pedig inkább csak este eszek valami nehezet.
2010. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
jah és 19 L
2010. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

5kor kelek

5:40ig eszek, közbe gépezek

utána fogmosás, smink, ruha ezzel kb 6:15re kész vagyok

6:15-6:30ig megint gépezek :D

utána elindulok buszmegállóhoz

a busz jön 6:45kor

suliba beérek kb 7:20ra

végzek általában 3kor

hazaérek fél 4re

akkor ebédelek, megírom a házimat, tanulgatok egy icipicit :D, netezek egészen 7ig, 7kor pancsi, ami 1 órán át tart

majd 10kor megyek aludni, mert kidőlök.


14/L (gimis)

2010. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

16:42-es vagyok.


És Neked hogy telik egy napod, Kedves Kérdező?

2010. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Általába 7kor kelek.Megkeresem a zenecsatornát és felkelek.40 percet készülödök evés,öltözködés,fogmosás stb.

Suliba járok 15 perc az ut az én tempomban,de szomszédoknak fél óra kell mig oda érnek.Legtöbbször kettőig vannak az óráim.Suliba nem eszek,vagy egy szendvicset veszek ami nagyon ritka.Anyu étellen vár othon,utánna tanulok.Nagyon kevés a szabadidőm,sokszor olvasnák könyvet és nem tudok mert anyi dolog van amit csinálni akaro és nem tudom be osztani ay időt.Barátokkal pénteken megyek bulizni,vasárnap pár orrara összefutunk.Szüleim nem szeretik ha sokáig fent vagzok mert reggel neheyen kelek általába 11kor fekszem le de akkor még nem tudok aludni.Ha több időm lenne egész nap olvasnák,barátokkal lennek..Nem igazán pocsékolom..próbálom beosztani amenzire csak tudom.

2010. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
7:20-kor felkelek, amikor már nagyon sietnem kell. Kb. 15 perc alatt megmosakszom, felöltözök és megreggelizek. 7:55-re beesek suliba, aztán 13:30-ig ott vagyok, néha tovább. 10:45 körül megeszek egy szendvicset. 14:15-kor ebédelek otthon. Ezután gép, tv, tanulás. 16:00-tól edzés. 18:00-19:00 között vacsora. Kb éjfélkor fekszem le.
2010. febr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!