Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen egy napja?

Kinek milyen egy napja?

Figyelt kérdés

Hogy telik el?


Mikor kellsz?

Mennyi idő kell mig kimászol az ágyból?

Mennyi idő kell a készülődésre otthon a munka előtt?

Munkahelyre mennyi idő alatt érsz be?

Meddig dolgozol?

Mikor éthezel? Hogy? Főzől e mikor hazamész? Mennyi idő kell a munka utáni otthoni pihenésre?

Mit csinálsz mikor hazaérsz? Mennyit tv-zel, netezel? Mennyi időd van a hobbidra, párodra, gyerekekre, rokonok, barátok?

Mikor fekszel le aludni?

Mit szeretnél még szabad idődben ami nem fér bele?

Mire nem szeretnéd elpocsékolni az időt?


2010. febr. 14. 15:37
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Bocsi, otthon lévő anyukák, tanulók, és nyudíjasok is írhatnak!
2010. febr. 14. 15:38
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
5:30kor csönget az óra, azt addig nyomkodom le, ameddig nem lesz 6:02, amikor felkelek egyből, aztán megcsinálom az ágyam, irány WC, Fürdőszoba, aztán kajálás. Majd meló, utána hazajövet újra kaja, kis kikapcsolódás, internet, séta, aztán párommal vagyok, este TV helyett Class FM-en hallgatom Jáksó-t és Csiszár Jenőr, ennek vége olyan 22:00-kor, utána még kicsi net, és irány alvás, mert másna reggel megint meló! :)
2010. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Fél hétkor kelek, kb 10 perc mire magamhoz térek, de a tv előtt ébredezem.

Háromnegyed óra a készülődés (haj, smink, ruha kiválasztása stb), 10 perc alatt beérek a gimibe. Háromnegyed kettőig tart az utolsó órám, utána megyek haza, kb 2-kor eszem ebédet, nagymamámhoz megyek ilyenkor, ő főz nekem minden nap (ott is tanulok és este megyek haza-anyuék sokáig dolgoznak és a nagyszüleim is örülnek hogy ott vagyok). Tehát eszem, kicsit lepihenek, tv-zek, beszélgetünk stb és fél 3 körül kezdek neki tanulni. Általában 6-kor találkozunk a barátommal (jön hozzánk), papám hazafuvaroz fél 6 után (addig tanulok, persze van 1-2 10 perces szünet). 8-ig itt van a barátom, aztán utána lefürdök, és netezek kb. fél 10-ig, akkor átmegyek anyukámékhoz a nappaliba, tv-zünk, rejtvényt fejtek, megbeszéljük a nap eseményeit, mi volt a suliban stb. Fél 11-kor megyek fogat mosni (általában) és irány az ágy. 11-ig mindig elalszom.

Minden belefér a napomba, bár kicsit kómás vagyok reggelente, de túlélem.

16L

2010. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

5kor kelek

7-ig készülődök, kislányomat összekészítem, beágyazok.

félóra kocsival a munkahelyem, de közben még ovinál is megállunk, szóval 8-ra érek be

4-ig dolgozok

utána minden nap van valami (úszás, tenisz, fodrász, kozmetikus, barátnők, mikormi), szóval 6 körül érek a mamához, elviszem tőle a lánykát haza

vacsorát főzök, napközben nem szoktam enni, csak ilyenkor, együtt eszünk, ez 8 körül van.

vacsi után kiscsajnak tente, mi meg tévézünk, beszélgetünk, kártyázunk a férjemmel, ált. 10 felé fekszünk le.


hétvégén gyakran vannak vendégeink, család, barátok, férjem vadásztársai (mint pl. ma), meg járunk szórakozni a férjemmel, ill. havonta egyszer külön. takarítani szombatonként szoktam, vasalni szerencsére nem nekem kell, vasaltatunk (ez rengeteg időt elvett, amit sajnáltam rá)


igazából sztem mindenre van időm :)

2010. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ja 26/N 15:50-es voltam...
2010. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Hát általában 6-negyed 6kor kelek ha nem nulladikom van. Felöltözök, fogatmosok... Aztán suliba megyek, anyu visz, hugommal együtt. 2kor hazaérek gépezek, eszek, tanulok, TV-zek, ami belefér.:)

13L

2010. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

reggel fél 6kor felkelek!

elmegyek wcére

iszok kakaót

felöltözök

megfésülködök

fogat mosok

elteszem a kajámat

felveszem a kabátomat

és elindulok otthonról negyed 7kor

6:40kor felszállok a buszra be megyek a suliba ott leszek 3ig

haza jövök és kész netezek alszok tvézek

2010. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

7- körül kelek, wc, fürdő, ruha. Elviszem a kutyám kicsit sétálni. Kertes házban lakom, de szeret az utcán szaglászni. 8 körül beérek dolgozni, ott csinálok egy teát amit napközben iszogatok, eszem pár kekszet reggeli gyanánt. Munka 4- fél 5- ig. Utána anyukámmal elvisem az ő kutyáit sétálni. Irány haza, fél 5- 5 körülre itthon vagyok, eszem, iszom, netezek, kutyázom (etetem, esetleg előtte séta). Este elmegyek sportolni, onnan mindig 9 körül érek haza. Akkor megint kis séta a kutyámmal (mert beengedem a házba aludni), aztán egy laza vacsi vagy csak tea. Utána net, tévé, olvasás, ja meg tus. Éjfél körül alvás.

Barátok hétvégén

30/l

2010. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

reggel 5kor kelek

6 előttre elkészülök, megyek a buszhoz

7re beérek suliba

mikor hogy, 2-5 óra között érek haza

kockulok (gép) és tanulok

na meg mikor mi, van mikor vacsizni is elfelejtek xD

6-8 körül fürdök le azt is mindig máskor

gépezek megint este 10-11 ig és megyek aludni

2010. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Reggel 5:20kor kelek aztán fogmosás, mosakodás, smink, hajvasalás, felöltözés, kimegyek buszmegállóba 6:15kor jön a busz, reggel talizok barátnőmmel és együtt megyünk.

Kn.fél8ra beérünk suliba és ott vagyunk 14:10ig.

Fél 4re hazaérek,eszek, átöltözök, tanulok, gépezek.

6-7 körül elmegyek fürödni aztán 11 ig netezek, fogatmosok és irány az ágy :)

2010. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!