Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem bukosag? Elnezendo,...

Ez nem bukosag? Elnezendo, mert rokonok?

Figyelt kérdés
Tegnap nagynenemnek valami inteznivaloja volt Budapesten, ezert megkert, hogy had aludjon nalunk 1 ejszakat. Igent mondtam, a kanapen tudom elszallasoli. Neki ez igy tokeletes lesz es koszoni szepen. Parommal mentunk ki ele az allomasra erre latom, hogy unokahugom is vele van. "Jaj, hat annyira szeretett volna jonni." Szo se esett arrol, hogy o is jon, csak magaval hozta. Ebednel az unokatestverem kozolte, hogy amit foztem azt o utalja, ezert mas ker. Rantottat vagy szendvicset tudtam volna csinalni, de az nem volt jo neki. Nagynenem kozolte, hogy rendeljunk neki egy pizzat. Mondtam, hogy az 1 ora mire kier, raadasul itt nem annyiba kerul, mint otthon(a szulovarosunkban). Erre kozli, hogy "jol kerestek, nem?" Tehat keretlenul idehoz meg egy vendeget, akinek, nem jo az amivel keszultem, es rendeltet velem neki kulon kajat, amit fizessek en. Jobb a bekesseg elven rendeltem neki es ki is fizettuk. Erre elojon azzal, hogy meg sincs dolga, ugyhogy ma mar nem mennek sehova. Azt beszetuk meg, hogy amig o intezi a dolgat, allitasa szerint du. 2-7ig, addig mi is megyunk a dolgunkra, 7-ig mi is vegzuk es majd felvesszuk kocsival es hazamegyunk. Hat bevallom nem szivesen hagytam volna oket ott a lakasban, igy csak a parom ment el, en otthon maradtam. Amig otthon voltunk, unokahugom el akart menni furdeni. Adtam neki torcsit, mutattam, hogy ott a tusfurdo. Kijott a furdobol, en bemnetem, mert wc-znem kellett. Bokaig allt a viz, foldon vizes torcsik, mindenhol haj, lattam, hogy hajat is mosott,(amihez nem kert kulon torcsit, igy az enyemet hasznalta pluszba) furdoszekreny nyitva, minden osszeborogatva benne. A meregdraga hajerosito samponombol, amit csak minden 4-ik 5-ik hajmosasnal hasznalok, hogy lassabban fogyjon, egy bontatlan flakon volt a szekrenyben, kiszedte, felbontotta es kb a felet kilocsolta. A hajszarito a konnektorba bedugva hagyva a vizes foldon tocsogott. Kimentem a nappaliba, ahol o mar atoltozve, bekesen tevezett a kanapen elnyulva. Mondtam, hogy legyen szives tegye rendbe a furdot maga utan. Kikeredett szemekkel nez ram. "En a vendeg vagyok." Nagynenem egy szot nem szolt, csak bamulta a tv-t. Betessekeltem a furdobe. Mondom. "Direkt kerdeztem, hogy mosol e hajat, mert, akkor adtam volna meg torcsit." itt meg kell jegyeznem, hogy torulkozore, ruhara, agynemure haklis vagyok, nem osztozkodom meg a parommal se(nyilvan az agynemun igen). Masreszt megkerdeztem, hogy miert nyult bele a szekrenybe es bontota ki a samponomat? Jaj hat o csak szetnezet es latta, hogy jo cucc lehet, meg ugye megiscsak rokonok vagyunk. (Igy a kad szelen levo sampon mar nem volt eleg jo.) Feltunoen, sohajtozva osszeakaritott. Ma reggel mentek el, de meg mindig idegesit a dolog, de egyikojuk sem erti miert.
2015. febr. 23. 22:20
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Utolsó igazad van, de másnak nem kell a trehányságát követni.
2015. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
29-es, de hát látod, hogy a nagynéni, a 17 éves kiscsaj anyja se érti, hogy mi a gond....nem csoda, hogy a kiscsaj ilyen lett.
2015. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!