Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Az...

Mit tennétek a helyemben? Az apa nem fizet gyerektartást.

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk. Én 22 az exem 21. Mikor kiderült, hogy terhes vagyok megbeszéltük, hogy megtartsuk. Minden szép volt. Aztán mikor megszületett a kisfiunk az exem taszitott magától, nem engedett közel magához elhidegültünk. A viták folyamatosak votak majd elküldtem. Gyerektartást nem fizet, látogatni nem látogatja. Bezséltük, hogy nem visszük bírósági ügyre hanem akkor havi 15.000Ft gyerektartás. Erre rávágta, hogy OKÉ de most hétvégén nem jó neki csak jövőhétvgén mert készül vizsgákra. Erre kiderült, hogy egész éjjel bulizott.


Ezt vehetem annak, hogy nem akar együttműködni és a kifogásokat keresi?



2015. febr. 21. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Van bejelentett állása? Minél előbb pereskedj, ez soha nem fog magától fizetni. Bemész a bíróságra ahová tartozol, mindenhol szokott lenni ingyenes tanácsadás. Ha olyan az anyagi helyzeted még perköltség mentességet is kérhetsz.
2015. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Elvállata az apaságot? Mert csak akkor pereskedhetsz?
2015. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
itt az ideje bíróság előtt is rendezni a gyerektartást ...meg tanulni némi nyelvtant
2015. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Most a pénzt nem adta, vagy nem ment látogatni?
2015. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen alkalmatlan módon "rendeztétek" el az ügyet. Nemcsak fiatalok, de meggondolatlanok is vagytok.
2015. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
és még ezek járnak egyetemre
2016. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!