Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel mit akart neki mondani?...

Ezzel mit akart neki mondani? Megtalált téged, fogadd el, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Számotokra mit üzen ez?A barátnőmnek(mennyasszonyom) a barátnője mondta,hogy én megtaláltam őt,(nyilván azt találtam akit kerestem),de ezt nem értem,hogy fogadd el hogy szeret.Magában nem biztos,vagy abban,hogy valaki szeretheti így,és megbízhat benne?Vagy mit akart neki ezzel az egésszel üzenni?
2015. jan. 21. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem abban nem biztos, hogy a kapcsolatotok "holtáiglan" fog tartani. Kételkedik benne, hogy eléggé szereted-e őt, vagy tényleg önbecsülési problémái vannak. Házasság előtt sokan átgondolják újra a kapcsolatot, és felütik a fejüket hasonló "félelmek", az lenne a baj, ha meggondolatlanul vonulna az oltár elé. Ne parázd túl a dolgot, szeresd, és majd megnyugszik idővel.
2015. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennél jobban már nem lehet szeretni.Nagyon szeretem,testét,lelkét,másképpen ezt nem tudom megfogalmazni.Az önértékelésével valóban vannak gondok,ezt ő is tudja.Pedig nincs oka rá,okos,szép.Nem top modell,de nekem olyan nem is kell.Sok férfi összetenné a kezét,ha ilyen barátnője lenne.Ő ezt nem hiszi el nekem.Pedig így van,és nőt nem szerettem még ennyire.
2015. jan. 21. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is alul értékeli magát.

Legalábbis ennyiből,amit írtál ez jutott eszembe először.

2015. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!