Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a hamvasztás...

Mennyibe kerül a hamvasztás és utána urnás temetés Miskolcon?

Figyelt kérdés
Kezdve a halott elszállítástól, a halotti anyakönyvi kivonat készítésén át a hamvasztásra való előkészítést és a hamvasztást, valamint az urnahely vásárlást és az egyházi temetést is beleértve?

2015. jan. 20. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Segíteni sajnos nem tudok. Csak... részvétem.

2015. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bercike30 válasza:

Szia.

Részvétem.

Én 3 éve intéztem egy ilyen temetést, 130000-ből megvolt minden, még egy szép koszorú is + az elhunyt átszállítása Debrecenből.

Érdemes több vállalkozót megkérdezni, mert bizony nagy lehúzások mennek ebben a szolgáltatási szektorban, én volt olyan hely, ahol dupla, vagy háromszoros ajánlatot kaptam. :(


Egy debreceni vállalkozót választottunk végül, mindent le lehet vele egyeztetni telefonon illetve interneten, nem is szükséges a személyes találkozás. Nagyon korrekt volt, nem akart ránktukmálni drágább eszközöket, rugalmasan kezelte a kéréseinket.

HA az ár határozza meg elsősorban, a döntésedet, akkor javaslom őket.

Tudsz árajánlatot is kérni a honlapjukon.

[link]

2015. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!