Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom a volt barátnőjét...

Párom a volt barátnőjét nézegeti köz. Oldalon. Mire véljem?

Figyelt kérdés
A csaj boldog kapcsolatban él, nemrég szült, gyönyörű kisfia van. Mi is szeretnénk gyereket, de nem jön össze. A párom és a volt barátnője már 3 éve nem találkoztak, nem is beszélgettek. Engem bánt, hogy azt a csajt nézegeti.
2015. jan. 19. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én is nézem kb 2hetente.vagy mikor eszembe jut

a kezdetben resze volt az elengedesnek, akkor napi szinten csekkoltam.

utana lett nekem is kapcsolatom, mar egy eve. ot szeretem mindennel jobban, attol hogy ranezek a profiljara, még nem akarnek ossze jonni vele. es nalatok se hiszem. :) ne aggodj

2015. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
6 éve élek boldog házasságban, van két kisfiunk is. Én is ránézek néha a volt barátaim oldalára, megnézem a fényképeket is, olvasom az üzenő falukat, de nem akarok tőlük semmit. Egy előző válaszoló már megírta, ilyen az ember, kíváncsi.
2015. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!