Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van olyan családom...

Csak nekem van olyan családom ahol az apám elöttem öltözik át?

Figyelt kérdés
Már 15 múltam,de ha az apám nem tud hol átöltözni a munnkahelyis ruhájába,akkor egyszerűen bejön a szobámba.Én meg égő fejjel várom hogy kimenjek.Mit kéne tennem????SOS!!!
2015. jan. 17. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Miért is nem tud máshol átöltözni?És miért gond az ha előtted öltözik át?Mi is egymás előtt öltözködünk.
2015. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit kéne tenned? Kiírni a netre! Ja, várj, az nem megoldás! Hát, talán beszélhetsz is vele, hátha.
2015. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Meztelenre vetkőzik?
2015. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nalunk természetes...gondolom az alsóját nem ott veszi át, még abban sem lenne semmi..de egy sima átöltözés csak a felsőruházatot érinti..

Szólj hogy zavar..

Engem nem zavar, pedig nár 28 vagyok, és nem is élek velük, én is simán átöltözöm előtte.. Sőt tesóm, és apum előtt is.. Fehérnemű marad akkor még a sógorom előtt, sőt a strandon is simán

2015. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hat kinek mi:D

Elottem vadidegen pasi oltozott at, tudta hogy ott vagyok. Naluk ez normalis, de nekem kellemetlen volt:)

Szoltal mar neki?

2015. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az alsóját is leveszi, akkor beszélj vele. De alsógatyáig vetkőzni normális, az enyém folyton abban járkál itthon.
2015. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké!Beszélni fogok vele.
2015. jan. 18. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Dugd meg, soha többet nem megy be oda hozzád, az tuti :D
2022. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!