Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas korombelinél is előfordul...

Mas korombelinél is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés
17 eves fiú vagyok. Van két öcsém. Nincs testvéri viszonyunk de megoldunk mindent. Kissé idegesitenek de nem tragédia. Szuleim nagyon jók,tamogatnak,mégis sokszor az agyamra mennek,és alig várom a fő sulit,hogy kicsit tavol legyek,es hétvégéken jobb legyen a találkozás. Ez mennyire szokásos ilyen korban?
2015. jan. 3. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Abszolut.
2015. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele valamilyen szinten. Szeretem őket, meg minden, de néha annyira jó lenne egyedül, hogy kicsit magamra legyek utalva...

17/L

2015. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem speciál rosszabb lett sokkal mivel mikor hazajövök anya nagyon örül nekem a hugom meg rettenetesen irigy és állandóan kimutatja 20F
2015. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd mikor már 50 fölött lesznek, ti meg 20-30 között az milyen jó móka :)
2015. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.. De nagyon megnehezítette a kapcsolatunkat a tesómmal az, hog kolis lettem, bár én korábban, 15 évesen.

Az volt,mhogy szerinte en vendég voktam, ő meg őtthon volt, és irigykedett arra, hogy anyuék körbeugralnak, aztán ha lszidtak akkor annak örült.. Perzse ez egxébként is hasonlóan lett volna, csak ebbn az esetben minden eltúlzott, a szülői szigor és az ehhepz kapcsolódő testveri erzes is, és fordítva is, ha épp valami jő volt, akkor azt is jobban irigyelte.

2015. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez teljesen természetes, magától alakul ki.


hallottam a tv-ben egy nagyon érdekes beszélgetést egy pszichológussal, aki arról beszélt, hogy a kamasz kori lázadás, az, hogy a gyerek sokszor értelmetlenül "utálja" a szüleit egy természetes reakció, mert ezzel könnyíti meg a leválást, a szülők és a gyerek is örül, ha a gyerek elköltözik, ha előtte sok volt a vita és a balhé és utána könnyebben tud elkezdeni egyedül élni.

míg azokban a családokban, ahol borzasztó nagy összhang van a gyerek el se akar költözni, a szülő se akarja, hogy elköltözzön és a végén ott lesz egy pán péter szindrómás 40 éves, aki a mama főztjét eszi és nem tud leszakadni róla, még ha el is költözik érzelmileg csüng a szülein (főleg az anyján) amin nagyon megnehezíti, ha nem meggátolja, hogy párkapcsolata legyen.


szóval ez természetes és magától alakul ki.


nekem ennyi idősen nagyon rossz volt a kapcsolatom a szüleimmel, a nővéremmel is, folyton martuk egymást, minden nap ment az üvöltözés és amint elköltöztem én is mintha varázsütésre minden rendbe jött volna. azóta szívesen látogatom őket, sokkal jobban el tudunk beszélgetni, szinte felhőtlen a viszony.


28/N

2015. jan. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!