Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fogsz csinálni szílveszter...

Mit fogsz csinálni szílveszterkór?

Figyelt kérdés
Hol ünnepelsz és a családod?
2014. dec. 31. 13:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Barátokkal ünnepelünk, és a sógoromékkal.., iszogatunk, stb
2014. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%
SZílveszterkór? Az nem jó, ha SZÍLVESZTER van, irány a KÓRház! Szilveszterkor amúgy tanulok, mert hétfőn vizsgázom.
2014. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Munka van holnap reggelig.
2014. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos dolgoznom kell mert befogtak éjjeles műszakba melóhelyemen hogy őrizzem a helyet, a főnököm fél a betörésektől és mivel a karácsonyt meg a két ünnep közti időszakot megkaptam végig pihenőnek így a szilveszterem buktam végül, mert sokaknak más családi programjuk van szilveszterre, valakinek kocsmája van akinek muszáj ott dolgoznia, másik kollégámnak ma van a lánya szülinapja is, meg ő neki a karácsony nem volt fontos ünnep valamiért. A másik kollégám meg több napra elutazott a feleségével ezért is maradtunk abba hogy karácsonykor maradjak otthon meg utána is és szilveszterkor legyek bent egyedül....


Azt megengedte a főnököm hogy a barátnőm legalább éjfélkor meglátogathasson és koccinthassunk, egyedül őt engedhetem be hogy ne legyek egyedül, meg mondta hogy ő is benéz majd ha olyan hangulatban lesz.

Este 7 re kell bemennem holnap reggel 7 ig leszek bent este én viszem be a laptopot meg egy valag filmet, kaját, aztán el leszek magamnak..... 23/F

2014. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
32%
Szívunk,iszunk,szívunk,iszunk aztán lövünk.
2014. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
72%

Házibuliban leszek.

A családomtól már külön élek. Őket holnap látogatom meg és koccintunk.

2014. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Zenét.
2014. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetünk,énekelgetünk,zenét hallgatunk, iszogatunk(mértékkel).

Tévézünk,és éjfél környékén kimegyünk a tűzijátékra.

Nem egy nagy program, de legalább a családdal tölthetem.

2014. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%
Itt leszek GYK-n és belekötök a helyesírásba minden egyes posztnál.
2014. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Befészkeljük magunkat a tv elé chipsz, gesztenyepüré, csoki, mandarin, kukorica, meg amit találunk társaságában. Ha nem lesz mit nézni, letöltünk valami nézhetőt. Éjfélkor kinézünk az ablakon és megnézzük a többiek tüzijátékait, aztán megisszuk az akciósan vásárolt pezsgőnek a felét. Aztán megpróbáljuk felhívni a családtagokat, ez nem nagyon szokott sikerülni. Utána még gépezünk majd egy kicsit, aztán alszunk.
2014. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!