Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek erosebb? Suliban...

Hogy legyek erosebb? Suliban is meg amugy.

Figyelt kérdés

Meg 2 evem van sulibol de az a baj hogy nalam a hangulatomtol a lelki allapotomtol fugg hogy hogy tanulok es hogy zarkozott vagyok e.

Pl szakitas ota senkivel nem vagyok el suliban es a tanulashoz sincs kedvem...Tavaly joban voltam mindenkivel most meg alig beszelek emberekkel...Valahogy vagyom az egyedulletre. Pedig tanulnom kene mert Sopronba egyetemre szeretnek tovabb menni vagy pedig 2 nyelvvizsgat letenni suli utan... Mit tegyek??

18/L


2014. dec. 1. 09:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy most hagyjam magam ugymond egyedul? Ne erdekeljen hogy mas mit ondol arrol hogy egyedul vagyok sokat? Mert valahogy ez is kellemetlen hogy tavaly mennyit hulyultem suliban meg buliztunk sokat elmentunk erre arra moziba mindenhova,volt baratommal is,mostmeg kb egesz heten otthon vagyok es tanulok vagy filmezek es kb ennyi.Egy baratnom maradt meg aki kicsi korom ota legjobb baratnom..
2014. dec. 1. 09:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha vágysz az egyedüllétre, akkor hagyd, hogy így legyen. Majd átlendülsz ezen is. A dolgok általában kiegyenlítődnek hosszabb távon, tavaly belehúztál a bulizásba, most inkább a magányra vágysz.

Lesz majd még középút is :)

2014. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gondolom mikor együtt voltál a barátoddal folyton vele lógtál és eltávolodtál z o.társaidtól vagy a szakítás miatt bezárkóztál. Velem is ez volt, de nem éri meg, majd később rájössz. Nyiss feléjük bátran vagy gyere össze valakivel
2014. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!