Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Nikolett...

Mi a véleményetek a Nikolett (Niki) névről?

Figyelt kérdés
Inkább a Niki névről

2014. nov. 19. 16:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. A Nóra is, de az a sajátom, akkor is tetszene, ha igazából nem. :P :D Niki nevű ismerősöm azt hiszem kettő van, 22-26 éves korosztály.
2014. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem értem. A kérdés az volt, hogy mi a véleményünk a Niki névről. Aztán akinek nem tetszik, az 0%-os. Akkor miért nem úgy tetted fel a kérdést, hogy "ugye le akarjátok nekem írni, hogy a Niki milyen szép név?". Akkor mondjuk nem írtam volna. Egy csomó időt megspórolhattunk volna egymásnak.
2014. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

csak azokat pontozták le akik azt mondták h elcsépelt.

az h nem tetszik az szubjektív dolog, de ha azt mondod elcsépelt próbálsz tényként beállítani vmit ami egyrészt irreleváns másrészt meg nem is igaz.

2014. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

Én csak roma Nikiket ismerek. Nekem nem tetszik.

Persze lehet, hogy én mozgok rossz körökben.

2014. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de nem adnám a lányomnak. Egyrészt az összes Niki valamilyen módon "defektes", akit ismerek, másrészt az én korosztályomban nagyon gyakori. Volt olyan osztályom, ahol két Szabó Nikolett is volt. Meg még rajtuk kívül három másik.
2014. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
64%

#13

Csak a vita kedvéért. Az első két válaszolót is lepontozták, holott egyedül én írtam, hogy elcsépelt. Meg én azt is írtam, hogy nekem nem tetszik. Most akkor volt értelme a hsz-ednek, vagy sem? (Amúgy nem.)

2014. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

Niki vagyok, (Nikolett)

26 eves... az osztalyban 5 Niki volt... alig gyakori az en korosztalyomban!

Mint most a Máté, Marci, Luca, Hanna stb...


Egy egy ember szajabol szeretem hallani a nevem, bizonyos helyzetekben ;)

2014. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Niki vagyok én is. (Nikoletta)

Utálom a nevemet, bár ezzel nagyon sokan így vannak. Nincs sok Nikoletta/Nikolett ismerősöm.

20/L

2014. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem lenne gondom vele,ha akiket ismerek Nikik,rendes,normális nők lennének,de ahogy az egyik előttem szóló írta,defektesek,és olyan "kényes" fajták,nem épp az ész bajnokai:))) Szóval nem tudom reálisan megítélni.Nekem csak ezért nem tetszik.
2014. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem a Nikiről bugyuta tizenévesek jutnak eszembe. De tényleg, kb. a "kivel jár most a Renátó?" érdeklődési körrel rendelkezők.
2014. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!