Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már semmi nem érdekel. Mi a...

Már semmi nem érdekel. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Helló 18 / F vagyok

Eljutottam arra a pontra, hogy elegem van mindenből, nem érdekel semmi, hogy élek vagy halok -e, utálom magamat teljes mértékben.


Még a szüleimmel élek, suliba járok, de oda sincs kedvem visszamenni, úgy hogy én megmondom a szüleimnek hogy akár ki is dobhatnak otthonról, mert nekem nem számít már semmi sem, hogy mi történik velem, már ennyire rossz állapotban vagyok lelkileg. Úgy hogy innentől kezdve én szarok a világra és mindenre, és azt csinálom ami nekem jó. Vélemény?


2014. okt. 25. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha szarsz a világra miért erdekel a véleményem, kedves kérdező?

17/L

2014. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Kétségbe vagy esve. Ha tényleg szarnál a világra, már nem itt ülnél és a véleményekre várnál. 15/L
2014. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

"Eljutottam arra a pontra, hogy elegem van mindenből, nem érdekel semmi, hogy élek vagy halok -e, utálom magamat teljes mértékben."

Én is, de már hányszor... mikor kicsit kezdene értelmet nyerni a létem, mindig elromlanak a dolgok. Együtt érzek veled.

2014. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nekem már régóta tart ez az állapot, de most van a csúcson
2014. okt. 25. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is teljesen reménytelen voltam, de mióta rockot hallgatok, ez az állapot megszűnt :)
2014. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Figyelj Bálint! Mindenkinek eljön az az idő, amikor nem érdekli semmi. Esetleg majdnem 45 percnyi taps. De fel a fejjel, még lehetsz első osztályú csapatban! Ha máshol nem, hát a Mennyeiben!
2014. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Csak annyit tudok mondani neked hogy én is voltam, vagyok ebben a cipőben!!!

Tudom hogy nagyon padlón tud lenni az ember, és lelkileg sincs a toppon.

De figyelj még fiatal vagy fel adni!! Annyi minden még jöhet az életben.

Csak is magadért tarts ki már csak azért is tudod "lesz még nap" gondolj erre! Ha nem jó így ami most van akkor más hogy kell lennie! Tegyél már saját magadért ne engedd meg azt hogy ez a helyzet uralkodjon rajtad.

Őszintén!

Csak harcolj! Ne add fel!

Legyen akarat erőd és gondolj arra hogy tudjátok mit? Most meg mutatom nektek hogy jobb lesz az életem! Az is lehet hogy idő igényes ez az egész és csak fokról fokra juthatsz tovább meg éri!

Te irányítod a sorsod!!

De eszedbe se jusson semmi rossz dolog! Pl.. drog, pia, mert ez is rosszabbíthat ezen észre se vennéd és függő válna belőled.

Volt egy ilyen barátom.

2014. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De most neked mi a problémád konkrétan? Miből fakad ez az érdektelenség? Nem jó otthon, baj van a szüleiddel, nem jó az iskolában, mert bántanak, vagy mi a gond? Mit csinálsz egész nap?
2014. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!