Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 év után elhagyott a gyerekem...

8 év után elhagyott a gyerekem apja. Itt maradtunk a kisfiammal ketten?

Figyelt kérdés
Ő élvezi a szabad életet, nője is van (ezért ment el). 2 honapig nagyon szenvedtem, most meg már szinte teljesen jol vagyok? Ez hogy lehet? Azt hittem, ezt nem lehet túlélni, hogy itt maradtunk egyedül, és mégis?
2014. okt. 20. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kerdes? Nyilvan tul lehet elni, millio egyedulallo szulo van....
2014. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A környezetemben konkrétan senki nins, akit elhagytak volna. Talán még az ő reakciojuk érintett a legrosszabbul, a rengeteg sajnálat. A kérdés az, hogy vajon hogy lehet, hogy ilyen hamar túltettem magam ezen? Ez normális?
2014. okt. 20. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Talan rajöttel,hogy nem is Volt jo annyira ez a kapcsolat.Megkönnyebbültel.Igy neked is eselyed van egy boldogabb parkapcsolatra.
2014. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van:) Szerencsére rendelkezel önbecsüléssel és szépen tovább tudtál lépni...aki menni akar, annak segíteni kell csomagolni:D ez a legjobb a fiadnak is...mármint hogy így állsz hozzá...nem szenvedést lát, hanem kiegyensúlyozottságot:) remélem hamar találsz egy új párt is
2014. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen könnyen túltetted magad rajta. a gyerkőc is?
2014. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szíved mélyén tudtad, hogy ez a kapcsolat egy bukott dolog. Mindig is többre, jobbra vágytál, ezért se fáj annyira. És az a 2 hónap "szenvedés" is csak a megszokás miatt és az újtól való félelem utórezgése. :) Bele vetheted magad ezután az életbe. MENJ! Utazz, láss világot, ismerkedj, stb. Sokan túlreagáljuk az életet.
2014. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A gyerekkel foglalkozik, így kb. annyi törödésben van része az apja részéről, mint akkor, mikor együtt voltunk.. mert azt azelőtt sem vitte túlzásba.
2014. okt. 20. 21:21
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha a kérdésedből indulok ki, akkor ő neked csak a gyereked apja volt, semmi több. Erre kellett, mehetett.
2014. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tévedsz, nagyon szerettem. De azt mondta, így utolag, hogy rájött, hogy ő talán soha nem is szeretett, neki ez nem volt család. Úgy ment el, hogy megcsalt, összevissza hazudozott. Bennem úgy érzem, meghalt minden, ezek után. Talán érthető is.
2014. okt. 20. 21:37
 10/11 cicwarek válasza:
44%

Ha a nő megszerzi a férfit, utána az utód lesz az első, ezt a gyerekes férfiak nehezen tűrik. Egyikőtök se halt bele, nem volt ez olyan erős kapcsolat.


A gyerek láthatását ne akadályozd, ne uszítsd ellene, próbáljatok normális kapcsolatot kialakítani. A tartásdíjat verd ki belőle!

2014. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!