Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ahogy élünk?...

Szerintetek ciki ahogy élünk? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, anyukámmal és húgommal (7F)hazaköltöztünk nagymamámhoz. Ők úgy éltek, hogy nagynénémék is velük. De ő is elvált, ketten maradtak unokatesómmal (10F). Közben dédim is lerobbant, ő is odaköltözött, ekkor bővítettük a házat. A bejáratunk úgy van, hogy középen, nappalis résszel, előre nyílik 3 szoba, egy nagynénémnek, egy a fiúknak, egy anyumnak. Hátra egy nekem (nagyon picike!) Egy mamámnak és dédimnek. Nekik sajnos nincs külön szobájuk.

Nem sok osztálytársam szokott nálunk jönni, egyszer hívtam meg egy lányt, de visszahallottam hogy mesélte milyen sokan élünk, és hogy milyen sok "anyám" van. Rosszul esett. Most meghívnék egy barátnőmet, de félek hogy megint így járok.

Ciki ez?

Amúgy nem szegényes a házunk, rendes bútorok vannak, max tényleg kicsi ennyi embernek, de elférünk

13L



2014. okt. 15. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg szokatlan, hogy sokan vagytok, de ez nem ciki, csak szokatlan:) A barátnőd sem feltétlen rosszindulatból jegyezte meg. Ha te ráadásul hangoztatod, hogy milyen szuper ilyen népes családban élni, akkor más még irigyelni is fog érte. Ha te cikinek érzed, és úgy beszélsz róla, más is annak fogja gondolni.
2014. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én eddig nem éreztem cikinek, csak miután mondta ez az osztálytársam
2014. okt. 15. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki. Ez van és kész. Jól mondja az első hozzászóló hogy minden a te hozzállásodtól függ. Ha úgy vezeted elő hogy tök jó hogy nálatok mindig van valaki, és szeretetben, szépen éltek senki de senki nem fogja az ellenkezőjét mondani. Humorizálhatsz is hogy neked ilyen sok anyukád van akikre számíthatsz.
2014. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi ciki nincs. Ha a lakásotok tiszta, és rendezett, nincs okod arra, hogy szégyenkezz bárki előtt.

Aki szerint ez ciki, azzal tarts nagyobb távolságot, ő nem lesz a te barátnőd.

2014. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Ez egyáltalán nem ciki,inkább ciki az hogy anyósomék öt gyereket csináltak 1 szobába éltek mind a heten és soha nem mehetett pároméknál egy barát se,na az ciki.
2014. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk hasonlo a helyzet a mama papa anyu tesója es két kisgyereke es keresztanyuek egy hazba elnek igaz kétszintes es ellehet ferni boven de nem ciki sot jobb a társaság szerintem lehet azert gondolom igy mert igy nottem fel :) 18/L
2015. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!