Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Zsuzsanna...

Mit gondoltok a Zsuzsanna névről, milyen benyomásaitok vannak az ilyen nevű nőkről?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

Milyen benyomások, jó és rossz tulajdonságok jutnak az eszedbe erről a névről, illetve adnátok-e a gyermeketeknek ezt a nevet?



2014. okt. 12. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Akit csak ismerek ezzel a névvel, mind kedves, mosolygós, kivéve egy régi matektanáromat. :) Én fiús anyuka vagyok, de ha nagyon kellene dönteni, inkább nem adnám. Ja, és engem mindig lezsuzsáztak régen, lehet emiatt van némi sértettség bennem. (Pedig teljesen másképp hívnak.)
2014. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

már sztem kiment a divatból...

amúgy meg ez http://www.youtube.com/watch?v=QKvPb04i9HE

2014. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

:)

Nekem ez a nevem, de nem szeretném a lányomnak adni, én is utáltam, 4. generációs Zsuzsanna vagyok, nem szeretném tovább vinni, de a barátomnak meg tetszene, ha így hívnák a lányunkat...

2014. okt. 12. 23:17
 4/15 anonim ***** válasza:

én is Zsuzsanna vagyok, a vezeték nevem is jó hosszú :D , egyedül csak akkor morgolódok, amikor alá kell írnom valamit, egyébként szeretem :)

egyáltalán nem tartóm ódivatúnak (még csak 22 éves vagyok), alig van néhány Zsuzsanna nevű ismerősöm

2014. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nekem sincs sok Zsuzsanna ismerősöm, sőt. De én utálom a becézéseit, egyedül a Zsuzskát szeretem.
2014. okt. 12. 23:28
 6/15 anonim ***** válasza:

Én az összeset szeretem. :D

Zsuzsi, Zsuzska, Szuszi, Zsu, stb.

2014. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon gyakori név volt ez a fiatal lányoknál. Most az a furcsa, ha valakinek nem különleges neve van vagy éppen nem olyan felkapott neve, mint Hanna vagy Zoé. Most az számít furcsának, ha valaki egykor divatos nevet választ a gyerekének, mint János vagy éppen Zsuzsa. Mivel régen gyakori volt, ezért nekem a Zsuzsanna, Zsuzsa egy átlagos név. Nekem sem jó, sem rossz érzésem nincs vele kapcsolatban. Ennek ellenére vagy talán éppen ezért nem adnám a gyerekemnek ezt a nevet.
2014. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem ezer becenevet adtak, a szokásoson kívül, minden baráti társaságom másképp hívott, de a Zsuzskán kívül mindet utáltam, sajna.
2014. okt. 12. 23:38
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
nem szép név
2014. okt. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
szerintem meg szép. és sokkal jobb, mint a ma divatos nevek.
2014. okt. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!