Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek a helyemben?

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

A parommal kulon varosban elunk, a mult hetvegen egesz hetvegen nem adott egy eletjelt sem, ha csengettem nem csengetett vissza, ha kuldtem uzenetett akkor azokra sem valaszolt, ha hivtam akkor a telefont sem vette fel. Kb pentek delutantol egesz hetfo reggelig nem adott semmi jelet, ami rea nem igazan jellemzo az h ne adjon eletjelet,mert mindennap csengetjuk egymast es uzeneteket irunk egymasnak, hetfon reggel kuldott es olyan uzenetett mindha semmi sem tortent volna " h mit akarok h ilyen kegyetlenul hivom? " amire en nagyon felmergelodtem es megharagudtam. Megis kerdeztem h hol volt a hetvegen es az volt a valasz h " otthon " amit oszinten nem igazan hiszek. Szerintetek igazat mond? van okom gyanakodni?

Koszi a valaszokat elore is


2010. jan. 22. 17:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fura, én is válaszoltam már hasonlót a lánynak, amikor nagyon nem lehetett bírni vele. Attól, hogy nem főnöknek és nem pénzért melózik az ember, még hasznossá tenné magát, ha nem kéne diszpécsereset játszania, és birkamód hallgatnia, hogy miféle csuda izgalmak történnek az ő csodálatos kedvesével. Esetleg szeretne kikapcsolódni az úgynevezett semmit is kipihenve. Nem, ennek véget kellett vetni. Megtettem. Fel se merült, hogy megcsalom. Észre vette, hogy kizárólag velem csinálja ezt, és azt is, hogy barátnői és nő ismerősei nem szoktak ilyen spontán hívásokat indítani, amikor úgyszólván semmi nincs. Meglátta a saját hibáját is, és én is felfogtam, és ki is mondtam, hogy korábban is elárulhattam volna neki, hogy mennyire zavar az ilyen, ahelyett, hogy dühösen kikapcsolom a telefont a francba. Mindenesetre szerintem nem zéró a Kérdező felelőssége, valamire csak megkapta, hogy "kegyetlenül hívja" az ipsét, és teljesen érthető, hogy arányában sehol se volt az, hogy nem vette fel. Ráadásul saját tapasztalat, a telefon igyekszik a lehető legrosszabbkor csörögni. Ha nekem is fontos lenne, akkor lehetőleg úgy csörög a legrosszabbkor, hogy soha senki se hallja. Ha megelőzzük a bajt, akkor képes lehalni a hálózat, míg hív a fontos ember. Szinte ez alól akadnak kivételek, és nem a szerencsétlen eset számít kivételesnek. Így aztán végső javaslatom az, hogy közelebb kerülni egymáshoz. Ez lehet az egyetlen cél itt is.
2010. jan. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szakitanék milyen már az hogy igy viselkedik ha igy csinál nem szeret eléggé dobd ki értelmetlen!Tudom hogy nehéz mert szereted de attól még ő nem!=(
2010. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szerintem felejtos a srac. lehet h gondolkodik a kapcsolatotokon. es ha mar igy gondolkodnia kell akkor az mar gaz. Nalam is volt ilyen. sajnos mi nok nem vesszuk eszre. Mikor fiatalabb voltam gorcsosen ragaszkodtam az ex-hez, es mi is sokat sms-tunk, telefon etc. aztan egy hetvege es semmi. mikor hivtam nem vette fel, sms-re nem valaszolt. persze en meg idegesebb lettem es jobban hivtam. persze ez meg nem segitett. a kapcs veget is ert par napra ra.

aztan az uj pasimmal mar tartoztattam magam megha irni is akartam volna, vagy hivni is akartam volna nem tettem, hagytam h o maga tegye. es hidd el mukodik. ha az a pasas igazan szeret es igazan akar akkor keresni fog mert erezni fogja hianyodat es akar rolad tudni.

sok szerencset

2010. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A helyedben válaszolnék neki, hogy miért hívod olyan kegyetlenül.
2010. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem,nem vagy elégég fontos a pasidnak.Nem azért,mert hétvégén hanyagolt.Hanem azért,mert elfelejtette közölni Veled,mi is az Ő problémája.Ha igazán szeretne,akkor vagy szólt volna afelől,hogy ,,Drágám,engem zavar,hogy sokat lógsz rajtam",vagy másik esetben szólt volna afelől,hogy ,,Drágám,úgy érzem,kezd kihűlni a kapcsolatunk,s valami itt nincs rendjén!",illetve harmadik eset:eddig sem zavarta a sűrű kapcsolattartás,és most sem ez a baja,hanem valami egészen más.A legnagyobb probléma az a pasiddal,hogy elfelejti feléd kommunikálni,mi a problémája.Mert nem szeret,így nem is tartja fontosnak az egészet..Szerintem.
2010. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!