Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a párom, mit tegyek?

Megcsalt a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pàrommal 2011 elején jöttünk össze, 4hónapja voltunk együtt mikor a munkahelyén csòkolozott a munkatàrsàval,megbocsàjtottam neki,igau a tüske mindig bennem volt..van..2013ba született egy gyermekünk,de ő megint màs utàn nézett , megint csókolozott egy munkatàrsàval,elmondta.most könyörög nekem hogy bocsàjtsam meg neki, mit tennétek? Én voltam az első neki.24 éves.
2014. okt. 4. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Csak csók volt?!

Kutyából nem lesz szalonna, de ezt túl könnyű mondani így.

Én nem tudnék benne már bízni.

2014. okt. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

Ha először megbocsájtottál, tudhattad, milyen! Neked kell tudnod,meg tudsz-e bocsájtani, de ha visszafogadod, tudnod kell: máskor is megteszi majd!

Off: a legtöbb férfi félrelép, úgyhogy kicsi az esélye hogy olyan vkit találsz aki hűséges:

2014. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem az első alkalom, elküldeném. (Ha te megbocsátasz neki. számolj vele, hogy (legalább ez) időről időre előfordul majd - és akkor még "örülhetsz", ha megáll ennyinél, és ha egyáltalán bevallja, és nem hazudozik neked akár éveken át...)
2014. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Az a baj, hogy mivel te voltál neki az első, így nem élte ki magát ilyen téren. Nincsenek tapasztalatai és nyiván kiváncsi,ami teljesen érthető. Ezért nem szabad az első kapcsolatban elköteleznie magát főleg egy pasinak. Persze vannak kivételek, ők max csak fantáziálnak róla.

Kérdés az,hogy mkor fog lenyugodni?

2014. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Az már mindenképpen pozitív, hogy legalább elmondta. De sajnálom, hogy ilyen embernek szültél gyereket. Még ha valaki a kapcsolat legelején néz más irányba, de utána tanul belőle akkor az még talán elfogadható. De ennyi idő után, közös gyerekkel én ezt nem tűrném. Szeret egyátalán?

Én nem tudnék neki megbocsátani, főleg másodjára.

2014. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

24 éves, szóval, 23 volt mikor megszületett a gyerek, 22 mikor terhes lettél. Mikor először megcsalt 21 éves volt.

KÖnyörgöm, miért vártok komoly, szülői viselkedést egy gyerektől, akinek ez az első kapcsolata. Nyilván, még meg is fog csalni máskor is. Vagy elfogadod vagy szakítasz. De abban te is hiábs vagy, hogy ne kellett volna egy 22 éves GYEREKTŐL teherbe esni.

2014. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Csak csók volt??? Hahaha és te elhiszed??
2014. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Mindegyik ilyen,a tied legalább őszinte volt,és elmondta.Lépj túl rajta!
2014. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha "csak" csók volt, akkor én a helyedben alaposan megleckéztetném. Szakítás, szétköltözés, itt a vége mindennek, meg ilyesmi, hogy érezze, hogy a játékainak súlya van. Ijedjen meg, teperjen, lássuk mit él át nélkülem és mit akar a jövőben tőlem. Ha pedig visszaáll a rend, nincs több esély!
2014. okt. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én már ott kidobtam volna, amikor még az elején, 4 hónap után megcsalt. Akkor még lángolnia kellett volna a szerelemnek, ha akkor sem volt meg, mit vársz később?

Amúgy mi a célja ezzel, hogy utána mindig elmondja? És mivel te elnézed, ezzel egyben engedélyt is adsz neki arra, hogy ezt tegye. És akkor még lehet dícsérni is, hogy milyen jófej, legalább elmondja....

2014. okt. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!