Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család vagy szerelem?

Család vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Párom akivel 1éve vagyunk együtt távkapcsolatban kint él Spanyolországban.. 2hónapja én is kint vagyok vele.. Adott a lehetőség hogy kint maradjak.. De a családom haza húz.. Szerintetek a szerelmet válasszam és igy a családom akár több évig nem láthatom vagy forditva?

#szerelem #távkapcsola #t család
2014. szept. 18. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolország nincs olyan messze, hogy több évig nd lásd a családod.
2014. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Ha csak "szerelem" és nem házasodtok össze, akkor a család.

De Spanyolországból nem nehéz hazajönni sűrűn.

2014. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nalunk ugyan ez a helyzet,2eve elek külföldön a parommal,csak 2szer megyünk haza egy evben a csaladomhoz.Nem bantam meg-egyszer fel kell nöni.
2014. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van állásotok, és jó, akkor évente azért pár alkalommal hazajöhettek vagy mehet a család is látogatóba.

Viszont neked kell tudni, mennyire ismertél meg valakit távkapcsolat alatt, mert együtt élni vele más lesz.

2014. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Maradj a szerelmeddel !!!! Nem a világ végen vagy ,ott a Skype vám mód a kapcsolattartásra , aztán a szerette id is ki tudnak menni hozzád látogatóba .
2014. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne láthatnád több évig a családod?
2014. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is távol lakom a szüleimtől. Pár napot nyáron szoktunk talizni. Inkább mi megyünk haza, ők nehezen szánják rá magukat az utazásra. Csatlakozom az egyik elöttem szólóhoz: fel kelett nőni. Ha szeretitek egymást inkább a párodat válaszd. Lehetsz boldogtalan a szüleid közelében is, kockáztass.
2014. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe nincs olyan hú de nagy kockázat. A családod mindig melletted lesz, támogatni fognak. Így meg van lehetőséged kipróbálni hogy mit is bírsz valójában. Egy barátnőm egyszer azt mondta nekem egy dolog kapcsán, hogy próbáld meg, mert lehet hogy utána egy életre bánni fogod hogy nem tetted. Hazamenni bármikor tudsz. Én a helyedben kint maradnék.
2014. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Család, vagy szerelem?"

Az a gond, hogy ilyenformán eleve nem merülhetne fel ez a kérdés normális esetben szerintem. Vagyis igazából nem a szituáció okozta döntéshelyzet hordozza magában a problémát, hanem a korszellemnek megfelelő gondolkodásmód.

Kérdező, mi a szerelem, ha nem a család/ a család alapításának az egyik alappillére? Egy kapcsolat valakivel, akivel ágyba bújsZ...? Mert a kérdés nekem egy kicsit ezt sugallja. Egy felnőtt ember egyik ismertetőjele szerintem általában az volna, hogy családként már elsősorban az általa alapított családot határozza meg, benne a szerelmével is. Önállósodik, a szüleitől pedig kvázi elszakad, illetve kevésbé szoros kapcsolata lesz velük. Ez a normális, ha felnőttnek tartod magad. Ha pedig még nem, akkor valóban érdemes még nem túl messze költözni a rokonaidtól.

2014. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt nincs kérdés. Ha a párod évekre elzár a családodtól, akkor nem szeret. Aki szeret, az megoldja, hogy lásd őket és nem kér ilyet. Ha ilyet kér, nem szeret. Ha megoldjátok, hogy rendszeresen hazautazz, akkor meg nincs is gond igazából, nem?
2014. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!