Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha azt mondjak...

Mit jelent ha azt mondjak egyen meg a penesz?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, arra utal, hogy valaki maradjon egyedül, ne legyenek ismerősei, illetve ha már most magányos típus és nem nyit másokfelé, akkor szitokszó arra, hogy maradjon is ilyen.
2014. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az olyan rokonnak mondjuk méregből, amikor elhívjuk mondjuk kirándulni, mert öregedő, egyedül él pl., bele is megy, aztán hát így nem jó, úgy nem jó, najó mégis jön, aztán indulás előtt félórával, hát ő nagyon nincs jól, inkább nem jön. Na akkor szoktuk mondani, hogy akkor egyen meg a penész.


Egyébként aki otthon ül és képtelenség kirángatni onnan arra mondják. Meg a kérdés, hogy nem mohás még az oldalad és társai.

2014. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így kívánsz rosszat másnak tréfásan. (a kirándulós jó példa volt a második válaszolótól).


De én irigykedésre, vágyakozásra is el tudom képzelni ezt a mondást. Ha valakit esz a penész, akkor irigykedik másra vagy vágyakozik valami után, amit nem kaphat meg.

2014. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Romlást, bomlást, betegséget. Ráolvasás ezt így hívják.


A boszik is ezt szövegelik a woodoo babára mikor szúrkálják.

2014. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!