Koravén lennék?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és 3 éve vagyok együtt a párommal aki már e kezemet is megkérte. Mostanában egyre többet gondolok a jövőbeli közös gyerekre és a közös életünkre, persze csak reális szinten. Tudom, hogy még lesz egy pár év mire mindez lehetséges de sokszor egyszerűen úgy érzem nem tudok várni, túl erős bennem a saját család iránti vágy. Talán azért mert a szüleimmel és a testvéremmel sosem jöttem ki olyan jól és kiskorom óta úgy érzem, hogy ők nem a családom? Vagy talán koravén vagyok bizonyos dolgokban?
2014. szept. 1. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen! A legszebb eveidrol maradnal le, soha tobbe nem leszel fiatal. Harminc evesen alapitottam csaladot, elotte evekig buliztam, ferjem is! annyi kozos emlekunk van! Annyi buli, annyi nyar... Most pelenkazunk, meg ejszakazunk, meg bufiztetunk. Most es nem husz evesen. 32L
2014. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

15 és 18 év között ez még csak kamaszszerelem. Még bármi történhet veletek.

Persze vágyakozni szabad.

2014. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van és ugyebár le is írtam, hogy ezek a dolgok nyilván nem most lesznek és ezért fura ez az egész, hogy mért olyan erős néha bennem ez.
2014. szept. 1. 20:30
 4/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló köszi a választ nem azt mondom, hogy nincs igazad de mivel személyesen nem ismersz minket nem tudhatod milyen a kapcsolatunk és a személyiségünk.
2014. szept. 1. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:

18 évesen már dolgoznak benned a hormonok.

Rá se ránts!

2014. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Azt írtam, hogy bármi történHET. Hat/het. Tehát lehet, de nem biztos.

És nem is feltétlenül szakításra gondoltam, hanem pl. egy jó állásajánlatra vagy egyetemre, ami miatt pár évvel későbbre tolnád a családalapítást.


Semmi rosszra nem gondoltam.


34N

2014. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ja így már érthető :) teljesen igazad van. Tudom, hogy nem most lesz ez az egész és tudom, hogy nem is lenne jó most. Jövőre én is egyetemre megyek Úgyhogy tudom, hogy hosszú út áll még előttem.
2014. szept. 1. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt a leirást mintha én irtam volna. Mi párommal már akkor elkezdtünk a család témáról beszélni mikor épp a 18-at töltöttem ... :)

Szerettünk tervezni, meg jólesett belegondolni a jövőnkbe amit szépen elterveztünk. Én nem gondollak emiatt koravénnek !!


Miért kell mindenki "húúú bulizzuk ki a belünket meg másszunk rá minden fiúra" lennie? És a piálást kihagytam.

Engem nem vonz ez az életforma, voltam bulikon, még a mai napig ritkán megyek, de sosem érzem magam olyan jól mint más hőbörödöttek.

Én szeretem a minőségi programokat, minőségi emberekkel, kultúrált emberekkel 19 létemre, nem pedig a hogyan igyam le magam seggrészegre programokat. Sajnálom azokat akik ezeket imádják.

2014. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen én is ilyen vagyok :) nem azt mondom, hogy soha nem fér bele egy-egy buli vagy ilyesmi de mi se az ilyesmiket szeretjük a párommal :)
2014. szept. 1. 20:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ettől leszel koravén.
2014. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!