Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki csaladi foto! Te szolnal...

Ciki csaladi foto! Te szolnal neki, hogy mindenki rajta nevet?

Figyelt kérdés

Egyik ismerosom fogyott egy par kilot es ugy felbatorodott, hogy egy csaladi esemenyen csupan melltartoban es azon egy teljesen attetszo haloszeru felsoben pozolt, szerintem ez onmagaban is eleg gaz az alkalmat tekintve. De a plane, hogy a kis melltartobol bizony kiesett a bimbo (is). Egyertelmuen latszik... Mindez persze fent a fb-on. A fel falu rajta nevet. Nem ertem, ha mar o nem vette eszre mielott megosztotta a baratnoi akik like-oljak stb... miert nem figyelmeztetik?

Bevallom en is jot rohogtem... de nekem pusztan csak egy ontelt ismeros aki igazabol megerdemli a szitut amit maganak teremtett... de meg sem hagy a gondolat, hogy talan figyelmeztetni kellene??????


2014. aug. 26. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell figyelmeztetni, ő is látta a fotót mielőtt kirakta, neki nyilván ez az öltözék tetszik, lehet, hogy pasit akar fogni magának a faluból, ha a fél mellét kirakja a facebook-ra.
2014. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérhetek egy linket? :D
2014. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A parja mellette ul ... szval elvileg nem pasit akar :D

Linket nem tudok es szeretnek kuldeni... (minek neki az ingyen reklam? :D ) meg egyebkent is csak az ismerosei lathatjak...

2014. aug. 26. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Felraknám a napiszar.hu-ra
2014. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek jogában áll égetni magát, és tetszőleges mértékben hülyét csinálni magából.


Ő is látta azt a képet mielőtt kirakta, és gondolom vannak nálad közelebbi családtagjai, barátai is, akik látták a képet. Majd ők szólnak, ha akarnak.


Neked csak egy ismerősöd. Hagyd rá!

2014. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő, valószínűleg olyan sötét, mint az éjszaka és semmi kivetni valót nem talál a fényképen. Neki ez tetszik és, ha maga nem látja, hogy mi ebben a ciki, egy barinője sem fogja tudni meggyőzni. Már, ha barátnő az olyan, aki nem szól, hogy hülyét csinál saját magából.
2014. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van... Had egjen :D
2014. aug. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!