Vajon mi baja van?

Figyelt kérdés
Vajon mi baja van apának ? Anya mondta hogy tegnap reggel, munka előtt amikor elment akkor tök rendes volt, de aztán amikor hazajött láttuk rajta hogy baj van, szinte mindenbe bele kötött, és akkor mérgesen kiabált. Utána anyához szinte hozzá se szólt, anya mondta hogy ma reggel is veszekedett vele. Állítólag a főnöke durván "megszidta", mert hibázott valamiben, tudtommal anya nem adott okot a vitára, apukám rendes ember amúgy, csak ha valami baja van, szereti másokon kitölteni. 12 éves, lány vagyok.

2014. aug. 16. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt anyukádnak kell megtudnia tőle. Majd megbeszélik egymással. Te foglalkozz inkább a saját életeddel. Tereld el a figyelmet a szüleid problémájáról. Olvass,barátnőzz inkább.
2014. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak én nem szeretem ha itthon vita van.
2014. aug. 16. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!