Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy a baj ellaposodott egy...

Nagy a baj ellaposodott egy ideje az eddig csodás kapcsolatom. Nincs pénzünk, kéne jó program ötlet meg egy kis segítség tőletek, hogy mit tehetnék?

Figyelt kérdés

nyáron folyton mentünk mindenhova kirándulni, koncertekre, vagy csak úgy sétálni és ami nekem még többet számítani, hogy valódi lelkitársak voltunk, mindent egymással beszéltünk meg, most soha semmit nem csináltunk, és ez valahol igazából nem is a pénzhiány miatt van azt hiszem, de ami mégjobban fáj, hogy már másokkal beszél meg mindent...fizikailag fáj ezt tudni...2napja a fejemhez is vágta h mennyire unja h nem csinálunk soha semmit , ez nem csak rajtam múlik ugye , de rajtam is persze, szeretnék ötleteket kapni itt, programokat illetően. tervezem hogy újra sokat kiránduljunk, de még kéne valami ami minimális pénzből megoldható mert 17 évesen szüleim betegsége miatt én tartom el a családot, =hétközben éjjel nappal dolgozok, aztán esti gimi, szóval wellnessre meg ilyen luxusmajomságokra nem futja.

és hogy érhetném el azt hogy ismét velem beszéljen meg mindent?:( nagyon kétségbe vagyok esve


2010. jan. 12. 09:39
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és imád futni, mióta együtt vagyunk kevesebbet járm én utálom a futást, ne menyjek vele mégis?:D de olyan ronda lesz a szétizzadt fejem:)
2010. jan. 12. 09:46
 2/10 anonim ***** válasza:

Sétálni, kirándulni télen is lehet, csak jobban kell öltözni hozzá. Ezért én a kérdés másik felére, a miértre lennék kíváncsi a helyedben. Miért történik ez? Mi változott meg? Mi romlott el? Min kellene változtatni, min lehet segíteni? Eddig több időtök volt egymásra, és most kevesebb van, azok miatt az okok miatt, amit írtál? Vagy eddig is kevés volt, csak jobban tűrte?


Ahogy felvázoltad, ez nehéz helyzet. Magadra vállaltál egy nagy, szép, de nagyon nehéz feladatot a család eltartásával. Ehhez nem nagyon van mit hozzátennem. Aki ilyet tesz, az általában elég érett és erős a feladathoz.


Azt nem tudom, merre laktok, én az ingyenes programok keresésére sokat böngészem az internetet. Ha úgy érzed, a befektetett energia megtérül, akkor érdemes.

2010. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

1. miért hagyják a szüleid, hogy te tartsd el őket??? mit szól ehhez a gyámügy?

2. 17 évesen ellaposodott a kapcsolatod?! mert mióta tart? ezt 30 körüli házasok szokták érezni!

túl fiatal, gyerek vagy még az ilyen dolgokhoz. az éjjel-nappal dolgozáshoz, a szülők eltartásához, a komoly kapcsolatokhoz is. hogy történhet ilyen?!

2010. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
másfél éve vagyunk együtt, a szüleim betegek, és a bátyám is dolgozik, tehát ő is besegít azér
2010. jan. 12. 10:12
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

akkor is ugyanaz a véleményem.

remélem, valaki közbelép.

2010. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a részéről nem szerelem,hanem kihasznál!Hát nem tudja milyen helyzetbe vagy!?Kiváncsi lennék h eddig a koncert jegyeket stb. ki fizette?Úgye túlnyomo részében te?Tiszteletet érdemelsz a helytállásodért ennyi idősen!
2010. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts vele. Ha úgy gondolja hogy ingyen cirkusz vagy és csak arra vagy jó hogy szórakoztasd akkor ne is foglakozz vele. Szerintem keress egy férfit, ne egy ilyen kisfiút.

17 évesen meg szerintem nem lehet olyan nagy szerelem. A köetkező pár évben nagyon megfog változni az ízlésed meg Te is.

Előbb-utóbb úgyis szakítanál vele.

2010. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez óriási teher egy 17 éves lánynak.Eltartani a családot, + még esti iskola. Belefogsz rokkani. Valszínű a párod ebbe unt bele, hogy te állandóan megszakítás nélkül dolgozol. Azért anyukádéknak is belátással kellene lenniük, ők a felnőttek nekik kellene több eszüknek lenni, hogy ne hajszoljanak. Igen te egy felelősségteljes nő lettél korodhoz képest. Jó még ha dolgozol is suli mellett, de legalább neked is maradna abból a pénzből, amit keresel. Ha olyan betegek, lehetne kérni szociális ellátást az önkormányzattól. Például ebéd kihordást. Nem tudom van e közgyógy ellátásuk, annak is utána lehetne nézni az önkormányzatnál. Egyszeri szociális segély.Minden jót kívánok neked. És még valami ha a barátoddal esetleg nem úgy alakulnának a dolgok nehogy belerokkanj, előtted az élet, és az egészséged mindennél fontosabb.Próbáld meg kímélni magad.Tudjál nemet is mondani, ne szálljanak rád teljesen. Ha megkapod a fizidet, tegyél magadnak félre belőle, elvégre te dolgozol meg érte.
2010. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Piknik, ingyenek kiállítások, mozi ünnep, vagy csak a Margitsziget(ha Pest környékén laktok), Romantikus este gyertyával, kényeztetés, társasjáték, csocsó, biliárd, pizzázás. Vannak olcsó uszodák, ahol még jakuzzi is van.
2010. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt tapasztalatból írom. Kb. ennyi idős lehettem, amikor volt 1 srác nagy szerelem meg mászkáltunk ide-oda, nagyon jó volt. Aztán elmúlt a rózsaszín köd és ez lett nekünk is amit leírtál. Szakítás! De nem bántam meg, sőt hamarabb kellett volna. Én is hülyére melóztam magam...stb. ő meg gazdag szülők "hülyegyereke" (utólag rájöttem), kapta a lóvét, azt sem tudta mi az hogy melózni orrvérzésig.

(Mai napig nem tudja a szerencsétlen, 29 évesen eltartják... AMEN... jó neki :))

Érdekes, hogy a férjemmel most vettünk 1 házat, az összes pénzünk ráment, szó szerint kucorgunk magunknak 1 ideje, de még ez nyárig így lesz. Mégsem unjuk egymást, megyünk sétálni, kimegyünk a kertbe a gyerekkel, sütünk együtt finom sütit... és mégis szép az élet :):):)

Na neked is valami ilyen pasi után kellene nézni.

2010. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!