Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek a Patrícia...

Hogy tetszik nektek a Patrícia név?

Figyelt kérdés

Válalható?

Nem szeretnék nagyon gyakori nevet, de ugyanakkor túlságosan különleges, elborult, szokatlan nevet sem.



2014. júl. 31. 09:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy szép név a Patrícia, csak kár hogy úgy becézik, ahogyan a pattanást is mondják röviden... :D
2014. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én vagy nem becézném egyáltalán, vagy pedig Ticinek szólítanám, szerintem az aranyos. :)
2014. júl. 31. 11:28
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, van egy Patricia nevű kislány ismerősöm, Patrinak( Nem Patinak) hívjuk, szerintem az jó.
2014. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

Valakinek tetszeni fog, valakinek nem, ez ízlés kérdése. Nekem például tetszik. Egy hatalmas pisztácia jut róla mindig eszembe.


A legfontosabb az az, hogy a vezetéknévhez jól csengjen.

2014. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. :) Semmi nem jut róla eszembe igazából, sem a hangzásáról, sem ismerős, szerintem nem is ismerek senkit, akit így hívnak. Magát a nevet találom szépnek.
2014. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nem tetszik. Először a padlizsán,aztán a cukkíni jut eszembe róla.. de nem nekünk kell, hogy tetszedjen.
2014. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nem adnám, mert nekem nem igazán tetszik, de egyébként vállalható név. A Patti becézéstől viszont ki tudnék futni a világból, brrr.... büntetni kéne azt, akinek először eszébe jutott.
2014. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akit én ismertem, Patri volt a beceneve. S hallottam Pacit is:)
2014. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!