Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » élvezted karácsonykor a...

élvezted karácsonykor a rokonsági látogatásokat? Oda-vissza

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20:17 - Amíg gyerek voltam, nekem is muszáj volt, nem maradhattam otthon egyedül, mert kicsi voltam, de nem szerettem hallgatni, ahogy összevesznek.
2010. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én élveztem, szeretek a családommal lenni, de azért a végén már jólesett, hogy vége.
2010. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
SEMMI nem kötelező, amíg nem életbevágó. Épp ezért mi nem mentünk sehova, és csak anyukám jött hozzánk. Az teljesen jó volt, a többiek nem hiányoztak! Persze nem tetszett nekik, de rohadtul nem érdekelt. Elegem lett a smúzolásból... A karácsony őszinte ünnep, a szeretetet pedig nem lehet kierőszakolni.
2010. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon élveztem, mindkét nap tökéletes volt, boldog, vidám emberek, isteni vendéglátás mindenhol, kellemes meglepetés ajándékok mindenkinek és mindenkitől :-)))

Nagyon jól sikerült minden.

2010. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szüleimmel jó volt :) Anyósékkal nem :( Többször kellett menni és akkor, amikor nekik jó volt, ilyen ugráltatás jelleggel. Miért mentem el? Azért, mert 1x (!) magamtól is benéznék hozzájuk karácsonykor, és azért, h ne legyen sértődés, összeveszés, mert az sem jó karácsonykor. Ja, meg a Kalasnyikov a halántékomnál.. :)
2010. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!