Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevésbé szeretem, ha izzadtan,...

Kevésbé szeretem, ha izzadtan, koszosan, betegen nem vágyok rá?

Figyelt kérdés

Párom a napokban beteg volt,vírusfertőzéssel.Láz,hasmenés,hasfájás.Hamar rendbe jött szerencsére.Ő ilyenkor is ugyanúgy igényli a gyengédséget,én viszont nem tudok hozzá ugyanúgy viszonyulni.Átölelem,adok neki puszit,de arra,hogy a nyelvét a számba dugja és egymásba tapadjunk azt már nem.

Több,mint 10 éve együtt vagyunk,így nem kell bizonyítania,hogy mekkora férfi,bár sokszor úgy érzem,hogy benne van a kényszer,hogy tudassa velem,hogy ő így is harcra kész,bár lehet,hogy csak a lovacska szerepére alkalmas.

Tehát minden egyes este ajánlatot tesz,közben pedig a szédeleg,mint aki sokat ivott és majd leragad a szeme.Ilyenkor jó mérges tudok lenni,hogy miért kell ezt így túllihegni.

A ti párotok is így viselkedik?Vagy ti hogy viszonyultok ilyenkor hozzá?

A másik helyzet,amikor este hazaér a munkából.(természetesen én is dolgozok)Puszival,öleléssel fogadom,vagyis fogadnám,mert sokszor bűzlik a szája a cigarettától,amit én nem tudok tolerálni.Ha nem felejti el a rágót,akkor se tudom mindig olyan intenzitással fogadni,mint ahogy szeretném,mert 40 fokban,12 óra munka+1 óra szaunázás után a kocsiban megizzad és az orra és szája között gyöngyöződő izzadtságot nem valami nagy örömmel nyalogatom.

Nekem is melegem van,így viszonylag hamar eltolom magamtól.

De egy normál,szabadnap alkalmával is megeshet,hogy érzem én is ragadok,ő is,engem zavar,ő viszont ugyanúgy képes lenne együtt lenni velem.

Egyébként egyikünk se túlsúlyos,rendszeresen tisztálkodunk,sőt a párom extrém mód odafigyel minderre.Minden nap tiszta ruha,napi 2szer fogmosás,rendszeres borotválkozás és finom parfümfelhő.

Estére mindez megkopik,amit könnyű újra helyrehozni,csak rossz érzéssel tölt el,hogy mindig elutasítom.

Legutóbb kint voltunk egy focimeccsén.Több barátnő is a 30X fokos meleg,poros pályán (kispálya) való futkározás után a párja karjai között vonaglott és nyalta falta.Én csak az izzadt piros arcát láttam és hogy alig kap levegőt.

Vélemények?

Saját tapasztalat?


2014. júl. 18. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Betegen gyűjtünk se vágyik szexre, csókolozas helyett is csak szájra puszi, de az ölelkezett mindketten akarjuk minden esetben. Ha meleg van, vagy leizzadtunk, akkor is van ölelés, max nem órákig tartó.
2014. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Hülye szotarprogram. Tehat: Betegen egyikünk se vágyik szexre, csókolozas helyett is csak szájra puszi, de az ölelkezest mindketten akarjuk minden esetben. Ha meleg van, vagy leizzadtunk, akkor is van ölelés, max nem órákig tartó.
2014. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebben szerintem semmi fura nincs:) Mi 13 éve vagyunk együtt, a férjem életem pasija, mai napig imádom és sokszor érzem azt, hogy még mindig szerelmes vagyok belé. De ha túl izzadt, ha olyan ételt evett épp, ami nem túl kellemes /fokhagymásat stb/, vagy ha beteg, akkor nekem sincs annyira gusztusom ölelkezni meg csókolózni vele. Más kérdés, hogy ő meg ezt ilyenkor nem is erőlteti. Pl. ha hazaérek és puszit akarok adni, akkor mondja hogy csak az arcomra most, mert épp fokhagymás szalámit ettem. Vagy ha sportolás vagy munka után megizzad, akkor ha hazaér, gyors puszi után elmegy zuhanyozni és csak utána közeledik. Betegen meg egyáltalán nem, hiszen megfertőzni sem akarna...

Nem hiszem, hogy ettől kevésbé szereted, csak igényes ember vagy, ennyi.

2014. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát érdekes,mert ha egyébként ad magára,akkor bizonyára nem kellene hogy zavarjon,bár az én páromát előbb zavarja,hogy izzadt,és addig puszit sem kapok,míg le nem fürdik :)Erről egy régi kapcsolatom jutott eszembe...amíg szerettem,addig nem vettem észre,nem zavart ahogy eszik,aztán kezdett idegesíteni,kerültem,és a végén rájöttem hogy már nem szeretem.Ha eddig nem zavartak ilyen dolgok,elképzelhető hogy már nem szereted annyira..
2014. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utasítom el, nem zavar, ha kicsit kevésbé illatos - a cigi más, attól hányni tudnék, de nekem az alapból kizáró ok, a vízipipa után pedig nagyon jó ízű a csókja (eper-menta; fahájas alma-menta...), mondjuk őt eléggé. Kérdezi is, nincs nagyon oroszlánszagom? Mondom, de, ám mivel nem érdekel, ölelés-csók, kis összebújás, aztán mehet pólót cserélni.


Jó, mi kb. fél éve jártunk, mikor elkapott egy nagyon csúnya betegséget, kb. három napig itt voltam nála (ekkor még otthon laktam), 39 fokos lázzal, szájüregi gyulladással. Irtóra megizzadt mindig, szinte nem volt olyan pillanat, hogy ne "szaglott" volna, de felkelni alig volt ereje, és? Teát főztem neki, kajcsit, akkor is öleltem, mértem a lázát. Egymás mellett aludtunk, szorosan, ha valami baj lenne, felébredjek. Alapból nem vagyok finnyás, így nem okozott gondot, attól ugyanúgy szerettem, vágytam rá.


Vicces volt, mert ő is, éreztem, láttam rajta, de csók, egymásba feledkezés, aztán egy halk sóhaj, hogy olyan szívesen csinálnék veled ezt-azt... és kész. Hát persze, hogy nem teper/em le, mikor örül, hogy él.


Egyedül akkor rossz, mikor szexelünk és a baromi melegben izzad, és rám csepeg, meg a csók. Na, az fúj - úgyhogy ventillátor mellett nyomjuk, úgy kiküszöböljük az efféle kellemetlenségeket. :)

2014. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Betegen nem igazán vágyunk a konkrét szexre, de szeretgetésre, csókolózásra igen. Akármilyen betegek voltunk (nyirkos test, orrfolyás, köhögés, bármi) ugyanúgy tekintettünk egymásra, vagyis ezek nem taszítanak ilyenkor egyikünket sem.

Én párom elég izzadós, melegben eléggé izzadtan jön haza, mondjuk szaga nincs, de vizes a teste meg a ruhája. Egyáltalán nem zavar.

Én nem mondom, hogy te kevésbé szereted a párod, mint pl. én. De nekem baromi rosszul esne, ha a párom, csak akkor akarna szeretgetni, amikor tipp-topp vagyok.

Volt, hogy folyt a taknyom, alig kaptam levegőt, 39 fokos lázam volt, vert a víz, annyi erőm volt csak, hogy feküdjek és nézzek ki a fejemből. A párom meg jött, bújt, szeretgetett, kívánt. Jól esett, hogy ilyenkor is ugyanúgy tekint rám, mint amikor jól vagyok és csinos vagyok.

2014. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vágynék arra, hogy a párommal csókolózzak, ha hányásos, hasmenéses betegsége van. Sem akkor, ha én vagyok beteg. Nem értem, miért jó, ha mindketten betegek leszünk, és kiesünk a munkából, és közben nem is esik jól semmi, olyankor élni se jó.
2014. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lázas betegen, vagy erős náthával csak ölelést kívánunk, szexet nem.. (annál jobb gyógyulás után :)))) )

A hagymás lehelletet én sem tolerálom, de ezt megértette, rágózik, vagy olykor kihagyja a hagymát.

A cigitől hányok, ha kerthelyiségben közelről jön, akkor is odébb ülök, de szerencsére nem dohányzunk. Minek betegségeket kelteni még ezzel is?

2014. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A soraidat mintha én írtam volna!

30/N

2014. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:D :D :D jót nevettem a fogalmazásodon "csak az izzadt piros arcát láttam és hogy alig kap levegőt" :D


Nem vagyunk egyformák, mindenkinél máshol van a határ, hogy ez még belefér, vagy az már nem fér bele. Szerintem humorral, lazasággal az ilyen helyzeteket ügyesen tudjátok kezelni, mivel egyértelmű hogy neked és a párodnak máshol van az a bizonyos határ. Egyébként tudjátok is valamilyen szinten kezelni ha már 10 éve együtt vagytok...

Betegen, náthásan, láztól izzadtan még sosem közeledett felém a férjem, de ilyen állapotban nekem se a romantikán jár az eszem. Munkába szerzett kosz vagy egy kis izzadság minket nem zavar, de azért ilyenkor általában csak puszik szoktak lenni.

2014. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!