Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkoholista lakótárssal mit...

Alkoholista lakótárssal mit lehet kezdeni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom, 2 munkatársammal lakom egy albérletben. Mind a kettő fejes a cégnél. Én egy egyszerű semmilyen beosztott vagyok

Az egyik minden nap miután hazajött holtrészegre issza magát, a másik pénteken-szombaton csatlakozik hozzá.

Ilyenkor üvöltetik a zenét, obégatnak, ordibálnak stb egész éjjel.. lehetetlen tőlük pihenni.

A lakásból egy disznótelepet csináltak.. arra nem képesek, hogy az ételmaradékukat felvegyék a padlóról. Napokig, de akár hetekig ott poshad.


Ez az egész erősen kihat a közérzetemre. Nagyon rossz állapotban vagyok és nem tudom mit tehetnék.


2014. jún. 22. 08:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy elkölözni sajnos nem tudok.
2014. jún. 22. 08:11
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Költözz el. Ha tiéd az ingatlan rakd ki őket. Nem tudom milyen más megoldásra számítasz. Megölni csak nem fogod őket.
2014. jún. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

1. Elköltözöl.

2. Iszol velük.

3. Elviseled.

2014. jún. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl. ülj le velük józan pillanataikban, hogy beszéljétek meg az együttélés szabályait.

- takarítás beosztása

- ordibálás, zenehallgatás normalizálása.

Végső esetben a lakás tulajdonosát is rájuk szabadíthatod, hogy panasz érkezett az életvitelükkel kapcsolatban.

2014. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4/4


Jó ötlet a munkahelyi főnökökkel kapcsolatban!

2014. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz elköltözni, akkor sajnos semmit. Úgyhogy az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy új lakás után nézel, akár azon az áron is, hogy anyagilag buksz rajta.
2014. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rakd el előlük a piát,szívatsd meg józanon is és részegen is.Esetleg szólsz a főnöknek,hogy nem bírsz velük.Vagy keress egy másik munkát.
2014. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mekkora luzer vagy bmeg ilyen helyzetben feszulni :D es meg elkoltozni sem tudsz. eleve ilyen helyzetbe sem kellett volna belemenned.Tipikus kinti lumpenprolik, de te sem vagy kulonb naluk, mert mi az hogy nincs meg annyi megtakarotasod sem, hogy kivegyel egy masik lepukkant putrit, epp csak az alkesz barataid nelkul. Es mennyi ilyen van kulfoldon mint te meg a nyomorult lakotarsaid, istenem, szegyen.
2014. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!