Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben van bármi esély...

Ilyen esetben van bármi esély rá, hogy az apa kapja meg a gyereket?

Figyelt kérdés

1,5 éves a gyerek. Az apja nős, van 2 gyereke. A felesége tud rólunk.

Már nem vagyunk együtt az apával, ő a családjával él.


Van munkám, lakásom, családi segítség ha kell. Rendesen ellátom a babát, védőnőhöz, gyerekorvoshoz rendszeresen viszem.

Az apjával a láthatást nem akadályozom, el is viheti magával.


Az apa olyan indokkal akarja elperelni, hogy akkor teljes családban nőhetne fel a testvéreivel.


Van esélye, hogy ő kapja meg a babát?


2014. jún. 11. 18:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%

"Na de nem így, hogy az apuka "begyűjti" az elszórt porontyokat!"


Valószínűleg nő megbocsátott neki és hova vigye a gyereket a szomszédba. Láthatásra is oda fogja vinni, ha az anya kapja meg a felügyeleti jogot. Kérdező kezdet házas emberrel, és az ilyen kapcsolatba bent van a pakliba, hogy a szerető marad hoppon.

2014. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%

Kedves #6-os válaszoló! Kérlek olvasd el újra a Kérdező kiírását.


Mármint miért, mit?

2014. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nyitott házasságban élnek, amiről én is tudtam. Egy közös nyaralás során nem volt nálunk gumi, de mivel előző nap még menstruáltam, úgy voltunk vele ha megszakítással "védekezünk", de mégis terhes lettem.

A gyereket elismerte, előbb látogatta majd el is vitte.

De úgy tudom, ez nem érdekli a bíróságot.

2014. jún. 11. 18:49
 14/21 A kérdező kommentje:
A közös nyaralást úgy értem, hogy kettesben, nem hogy az egész család meg én.
2014. jún. 11. 18:49
 15/21 anonim ***** válasza:
29%

"Mert a szerető anya, jó példa lenne?"

Bocs, egy férj, apa, aki félremegy, az számomra sokkal nagyobb erkölcsi nulla, mint a nő, aki egy házas apukával kezd ki. Ugyanis a férfinak van családja, aki ha akart volna, akkor ellenállt volna a kísértésnek. Tehát veszíteni valója neki volt, nem a nőnek, aki házas emberrel kezdett. Nem védem én a kérdezőt, egy szóval sem állítottam, csak egy ilyen ember, aki ilyen erkölcsi példát mutatott, az ne akarja már elvenni egy anyukától a gyerekét, aki kihordta, megszülte és szereti és nevelni is akarja, csak mert apukánál teljes családban nőhet fel a gyerek. Ja, milyen teljes család már az, ahol a kedves édesanyától elveszi apuka a gyerekét és egy, a kérdező és családos apuka gyereke számára idegen nő nevelné fel?...

Tehát egyik sem szent, de azért ne akarjon már képmutató lenni a kedves apuka!

2014. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%

Mármint miért, mit?


Az indoklásra gondoltam. Mitől lenne teljesebb az a család? Amúgy nem hinném, hogy egy ilyen picúrkát el kellene választani az édesanyjától meg valahogy nem tudom elképzelni, hogy a feleség ugyanúgy szeretné, mintha a sajátja lenne.

2014. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
9%

Utolsó indoknak bármit lehet mondani. Kérdező sem hozott fel semmi olyan indokot amit egy normális szülő ne tenne meg.


"Van munkám, lakásom, családi segítség ha kell. Rendesen ellátom a babát, védőnőhöz, gyerekorvoshoz rendszeresen viszem"


Ez nem érdem ez alapvető, anyától apától is.


Számomra nincs különbség, mindkettő erkölcsileg egy nulla.

2014. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%

nem hinnén hogy az erkölcsről van szó de a végén elkanyarodtak!


az aztán szép példa volna hogy anyuka meg apuka érzelmileg utálják egymást.... apuka érje be a láthatással! egy gyereknek az anyja mellett a helye! ezt anyaként és 'mostohaanyaként' mondom!

2014. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Azt írod nyitott házasságba élnek.Akkor anyu is félre kufircol.Nem gondolod majd lemond mindenről azért nevelhesse apuka gyerekét?Röhögd már ki azt a jó embert.Jézusom,hogy tudtál ilyen hülyével össze jönni?csak idegesit téged,dehogy kell annak gyerek,még a sajátjai se nagyon nem a tietek.Anyunak meg főleg nem kell.nyugiba legyél a koma hazudik
2014. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Amúgy a feleség mit szól ehhez? Tud egyáltalán róla? Erre azért kíváncsi lennék, szerintem simán ki fogja röhögni a férjét ha közli hogy elkezd perelni...
2014. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!