Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány neveket keresek. Nektek...

Lány neveket keresek. Nektek mi a kedvenceitek?

Figyelt kérdés

Kislányunk lesz és nem tudjuk eldönteni mi legyen a neve.

Nekem a Patrícia tetszik de a páromnak nem. 32 hetes pocakos


2014. máj. 29. 13:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
35%
Boglárkához mit szólsz? Petrovics Boglárka :) Nagyon édes név szerintem! :))
2014. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
30%

Nekem a Jázmin tetszik. Így szeretném hívni a lányomat ha lesz egyszer. A kedvenc virágom is a jázmin.


30/F

2014. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Eddig nekem a Boglárka jött be,de még megpróbálom meggyőzni a páromat.

Várom a további javaslatokat, és köszönöm az eddigieket! :)

2014. máj. 29. 14:12
 24/40 anonim ***** válasza:
26%
Akkor legyen Boglárka, vagy vesztegesd meg a párod:-)
2014. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
68%

Eliána, Eliza, Janka, Luca, Hanga, Flóra, Bianka (vagy Blanka)... sok van, amúgy :)

A Petrovics Patrícia pedig nem az igazi, nagyon hangzatos, dallamos, csak szerintem túlságosan is.


Mi lenne, ha választanátok egy rövid nevet, a Pati pedig második névnek szerepelne.

2014. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
73%
Lili, Hanna, Panni, Dóra a kedvenceim, ezek közül az első kettő talán illik is a vezetéknévhez. Egyébként mindenképpen olyat válasszatok, amelyik mindkettőtöknek elnyeri a tetszését. Nálunk anyuék úgy csinálták, hogy naptár elő, születés várható előtti és utáni és az adott hónapot nem nézve a maradék 9ből szemezgettek és próbálgatták melyik lenne jó. Egy délután alatt megvolt az öcsém neve, mert az enyémről meg húgoméról már születésünk előtt jóval határozott elképzelés volt. És azért volt kilőve 3 hónap, mert ők is utálták gyerekkorukban, hogy egy hónapban van a névnap-szülinapjuk így egy ünnepléssel letudta a rokonság. Na persze mi se nagy ünneplést tartunk névnapkor, de azért jól esik ha olyankor van extra süti cukrászdából meg valami apróság. (valami bizsu vagy egy parfüm vagy régebben egy nagyobb tábla csoki :D)
2014. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az Abigél és az Izabella a kedvenc. :)
2014. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
23%
A Patrícia szép, és nagyon rég halottam ezt a nevet. :) Az én babum Leila.
2014. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem Petrovics Anna jó lenne
2014. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a Petrovics Liliána nagyon jól hangzik. De még szuper név a Panna, Klaudia, Petra, Nóra, vagy Nikoletta. :)
2014. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!