Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom használhatja a szép...

A lányom használhatja a szép kártyámat az állatkertbe?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Én egyetemi kajáldában aláírom anyu helyett, ők nem tudják hol használni, nekem meg jól jön.

Furán venné ki magát, ha egy ötéves írná alá helyetted, de ha nagyobb, nem lesz gond.

2014. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is volt, hogy másét használtam, senki nem kért semmilyen igazolványt, hogy tényleg az enyém-e. Úgyhogy ha nagyobb a lányod simán használhatja
2014. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A pasim (aki ugye férfi:D) szépkariját használtam pár hete amikor neki vettem férfi body builder italport. szóval...tuti lehet:D
2014. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi is használtuk anyumét, vittem meghatalmazást, biztos, ami tuti, de nem kérték el
2014. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért van lepontozva a válaszom? Nem volt hasznos, kérdező? Vagy valakit megbántottam, hogy használom az anyukám kártyáját? Eszem megáll emberektől...
2014. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mustafa33 ***** válasza:
Nyugi előző, csak rettenetesen érzékeny a kérdező. Én meg vicceltem a kártya egyébbként hülye elnevezésével, azt simán levétette. ☺
2014. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!