Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Merse és a...

Mit gondoltok a Merse és a Milos nevekről?

Figyelt kérdés

Eddig nem tetszettek a különlegesebb nevek, de most ez a kettõ nagyon. A Merse a kedvenc, Milos férjem ötlete, õ Miklós, tehát nagyon hasonló. Nekem is tetszik az is.

Kíváncsi lennék véleményekre



2014. máj. 8. 18:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
40%
Nekem egyik sem tetszik. A Merse nekem a mesét juttatta eszembe, a Milos meg egyszerűen csak nagyon fura nekem.
2014. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Szokatlan, de nem megszokhatatlan.

A Milos egy kicsit idegen. Ha valaki ilyen néven mutatkozna be, biztos, hogy szláv származást feltételeznék róla.

2014. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

[link] A Mersét itt megtaláltam,nemes herceg,örmény vonatkozású régi magyar. Nem szokványos, de biztos jó.Madyar,nektek tetszik,nincs okom ellene érvelni. jobb mint a Dzsenifer

[link] ezt nem olvastam de érdekesen hangzik

edyszer olvastam,hogy tiltják a Koppányt

2014. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

A Merséről a Merzse mocsár jut eszembe

A Milos tetszik. Nálunk nem szokványos név.

2014. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Milos nekem is tetszik.
2014. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Milos tényleg nem csúnya név ,de akarva akaratlanul nekem igencsak egy cseh kisfiú jut eszembe róla. Ettől függetlenül nem rossz név . Számomra jobb ,mint a Miklós .
2014. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nekem a Merse nem tetszik, de a Milos nagyon!
2014. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Úgy látom a Milos vezet :)


Miklós is tetszene, de nem akarjuk, hogy az apja nevét kapja

2014. máj. 8. 20:23
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekem pont a Merse nagyon tetszk, viszont a Milos nem.
2014. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

gondolom nem a többség alapján döntötök,ti döntésetek a meghatározás,nem néhánytúlbuzgó névtelené. az már szavazás,nem érvi döntés. Én már szavaztam a Mersére.

meg ahogy elnéztem,aválasz értékelése nem hasznossággal lett megjelölve,hanem egyetértéssel.kérdés azvolt,mit gondolunk, jön aki aztírja,neki egyikse tetszik.vagy lovának adná. ez nem hasznos-haszontalan.ez vélemény. És tessék tisztelni másik véleményét ha már kikértétek, és nem leértékelni,mert nem tetszika véleménye. ez nem facebook,hogy like,meg dislike. máshol írja a hasznos tájékoztatásokat,és előítéletük lesz az aránya miatt,mert dislike gombra nyomtak. akkor kell dislikolniha azt írtavolna:Semmit,nem tudom,de szeretem a sört. mert ennekköze nincs a kérdéshez.

Tiszteljétek az emberek véleményét, ne azért gyertek gyakorira,hogy igazoljanak és kielégítsék a lelkivilágodat? azis lehetne a cím:Merse vagy Milos? Így csak olyan válaszok jönnek,hogy melyik miért jobb. Ha csak egy névről lenne szó az gondolom így hangzik:erősítsetek meg... máshol az Alpár nevet kérdezi,ott ledislikolt valaki. többé nem válaszolok mit gondoltok kérdésre azt már tudom. őket is beoltom,elnézést a kitörésemért.

2014. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!