Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a megfelelő ajándék...

Mi lenne a megfelelő ajándék egy édesanyának karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem de nagyon nincs ötletem...légyszi akinek bármi ötlete van gyorsan írja meg!!
2009. dec. 23. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy meleg oleles es a szeretlek szo!
2009. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legelső a szeretet. Bár az emberek többsége szeretetből járkál ajándékot venni és agyal napokig hogy minek örülne a legjobban. Leírom az elmúlt években mivel leptem meg anyut és nagyon örült neki mert szinte mindíg elpityeredett: bicaj (tönkrement ősszel a bicója és megviselte őt, öreg bicó volt már), kedvenc énekesének koncertjére jegy szaloncukorként csomagolva, idén kedvenc énekesének karácsonyi dvd-je és szaloncukrok közé elrejtett karóra mert a mostani igencsak rossz állapotban van már. Volt dvd lejátszó és hozzá hangfalszett is aji és discman. Ez az utóbbi jópár év ajándékötlete anyunak.
2009. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
60%

Hát igen amit az első mond .

de én vettem neki egy szép vázát de lehetne valamilyen szél tálcát parfümöt szépség ápolókat stb.

één inkáb apunak nem tudok semmit sem venni :S

2009. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Hát, ha már csak most állsz neki, akkor lehet bármilyen sablonajándék, mert nem olyan fontos számodra az egész... nézz szét a hasonló kérdések között.
2009. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!