Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha apád, akit még...

Mit tennél, ha apád, akit még soha nem láttál,30 éves korodban megkeresne? Tartanád vele a kapcsolatot, ha megkért rá?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Hát mindenképpen kíváncsi lennék az okára, amiért elhagyott... megfigyelném mennyire próbálkozik, és ha tényleg megbánta, hogy nem keresett annyi ideig, akkor tartanám. De azért ez elég sok idő. Van mit megbeszélni.
2014. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanazt mint 18 évesen csinàltam. Megismerném,.
2014. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Leültök beszélgetni. Utána eldöntöd, hogyan tovább.
2014. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Engem 21 éves koromban keresett meg. Hát mondtam neki, hogy köszi, már nem hiszem hogy valaha meg tudom ezt bocsátani, és azt hiszem nem lenne részemről őszinte ez a kapcsolat.
2014. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm.felpontoztam minden választ.
2014. ápr. 4. 20:42
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Azt mindenképpen értékeld, hogy megtette az első lépést feléd. Mégis mi a legrosszabb, ami történhet? Legfeljebb nem jöttök ki jól, de veszteni valód nincs, eddig sem volt apád, legfeljebb eztán sem lesz. Ha viszont mégis úgy alakul, hogy jóban lesztek, mindketten nyertek vele.


Tudom, hogy édesnek tűnik a bosszú, hogy bevágd a dacot, amiért nem keresett, de gondolj csak bele: nyernél ezzel bármit is?

2014. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Fura, nálam "aktuális" a kérdés, - mármint annyiból, hogy van egy biológiai apám, akit 1 éves korom óta nem láttam (és ez kb. annyi, mintha soha nem láttam volna) ... és nem véletlenül.

Nos, ajtót még olyan gyorsan hívatlan házaló porszívóügynökre se csaptak rá, ahogy én tenném, ha apám állna ott.

Ha pedig nem tűnne el azonnal, hívnám a rendőrséget.

2014. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Mi van, álmodozó, szappanoperákon szocializálódott szuperliberális drágaságok, nem tetszik, hogy van, aki évtizedek után sem hajlandó hercegnőbugyirózsaszín szemüveg mögül nézni azt a r.ohadék alkoholistát, aki majdnem agyonverte csecsemőként?

(7-es voltam)

2014. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Adnek egy eselyt neki. Lehet, hogy nagyon jo kapcsolatot lehet vele kialakitani. Es mindig megvan a lehetoseg arra is, hogy megszakitsd a kapcsolatot, ha neked nem jo.
2014. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy különösebben kíváncsi lennék rá.

Ugyanis automatikusan az jutna eszembe: nem fura, hogy akkor, amikor én még kicsi voltam és szükségem lett volna rá, ő nem volt sehol, most pedig, hogy már felnőttem és önálló vagyok, ő viszont öregszik és egyre inkább rám szorul vagy szorulhat, akkor megjelenik?

2014. ápr. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!