Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem egy nős férfi?

Mit akarhat tőlem egy nős férfi?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok.

Egy kisvárosban lakom, szinte mindenki ismer mindenkit...

Otthonról dolgozok, úgyhogy elég sok szabadidőm van. Sokat sportolok, főleg futok, és kerékpározok.

Az utcánkban lévő sportruházati boltba gyakran hord árut egy 35-40 év körüli férfi. És itt kezdődik a problémám...

Havonta 1x-2x jön én pedig általában azon az útvonalon indulok futni.A bolt tulajdonosának köszönhetően akivel nagyon jó a kapcsolatom (baráti),állandóan váltok velük pár szót, szóval igy sikerült párszor beszélgetnem ezzel a férfival is.

Magas, jó képű, hazudnék ha azt mondanám én se figyeltem meg jobban...

Viszont pár hete történt hogy elindultam futni a szokásos útvonalon, a bolt előtt láttam is a kocsiját, de őt nem vettem észre, pedig ő észrevett és 10 perc múlva már mellettem haladt az autójával.

A főút mellett van egy kis leágazás, egy mezei út és én arra szoktam lekanyarodni, itt ért utól.

Először bevallom kicsit megrémültem, hirtelen észre sem vettem mert zenét hallgattam futás közben.

Aztán megállt,kiszállt az autóból és mondta hogy neharagudjak nem akart megijeszteni.

Én nem tudtam erre hogy reagálni hirtelen, csak álltunk ott értetlenül.Nagyon zavarban volt. Kérdeztem hogy mit szeretne, hogy hogy követett?

Erre csak mosolygott és elkezdett nekem magyarazni valami munkáról, hogy nem szeretnék-e nekik dolgozni, de nagyon átlátszó volt az egész.Észrevettem én már máskor is hogy bámult. Mondtam hogy köszi jelenleg van munkám, erre közelebb lépett hozzám és elkezdte hogy nem tehet róla de nagyon vonző nőnek talál, nem lenne-e kedvem beulni a kocsijába, kicsit jobban megismerhetnénk egymást stb...

Hát én totál meglepődtem ezen, csinos csajnak tartanak, de ilyen nyiltan meg soha senki nem közölte velem hogy valamit akar tőlem. Ráadásul pont ott és akkor.

Mondtam hogy én nem vagyok az a fajta csaj aki alkalmi szexbe bonyolódik, és azt hazudtam neki hogy van pasim.

Azt hittem ezzel lerázom, bár őszintén szólva volt számomra valami izgalmas az egész helyzetben...DE erre azt felelte hogy neki is van felesége, ráadásul gyereke is van!!!

Ezen teljesen kiakadtam,nem túl kedvesen megkértem hogy hagyjon békén. Ő elnézést kért, meg hogy reméli ez köztünk marad, meg azt is mondta hogy maga sem érti miért jött utánam. Beszállt a kocsiba és elment.

Eltelt egy kis idő én próbáltam kerülni, más idő pontban járni futni, de volt két alkalom amikor megint utanamjött teljesen barátságosan,mint aki keresi a társaságom és bevallom nagyon jókat beszélgettünk.

Lehet abban reménykedik hogy igy könnyebben beadom a derekam, nem tudom...De az tény hogy legutoljara is mondta hogy nem bir kiverni a fejéből,kerdezgeti hogy komoly-e a kapcsolatom a pasimmal...Az egyik közösségi oldalon is megtalált es párszor irkaltunk, de én soha semmivel nem biztatom,próbálok általános dolgokról beszélni vele.

Egyelőre azt érzem hogy tényleg oda van értem, ha csak megjátsza magát akkor nagyon jó szinész. Még mindig azt hiszi van barátom, de talán jobb is igy...

Fogalmam sincs mi legyen...sokszor eljátszok a gondolattal hogy mi lenne ha...

De aztán gyorsan kiverem a fejemből, nem akarok később szenvedni, sem szétszakitani egy kapcsolatot. Ezt neki is elmondtam többször, de ő csak azt hajtsa hogy boldog akar lenni, hiányzik a kapcsolatából a szenvedély.

A héten esedékes hogy jönni fog, félek attól is nehogy pletykába keveredjek, hisz itt is gyorsan terjednek a hirek...Tegnapelőtt beszeltem vele és kérdezte hogy találkozhatnánk-e megint?Erre nem tudtam megint mit válaszolni és kiléptem. Azóta nem is voltam azon az oldalon.

Mit csináljak?Ti tudnátok normálisan gondolkozni amikor ott áll vagy ül melletted,szinte szerelmesen néz rád, az illata isteni, és szinte izzik a levegő körülöttetek?

Hogy másszak ki ebből mikor azt sem tudom ki akarok-e mászni?

Köszi a válaszokat előre is, és kérlek ne szóljatok le, én tényleg nem tettem semmit.


2014. márc. 4. 12:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
37%
meg akarja dugaszolni a popeszodat
2014. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ez az egész nem kamu, bár talán jobb lenne ha meg sem tortént volna...
2014. márc. 4. 12:18
 13/30 anonim ***** válasza:
76%
Te tudod, hogy mit akarsz mit vársz mások döntsenek helyetted? Amúgy 26 évesen elég gyerekes vagy szépeket mondani minden pasi tud aki be akar fűzni egy nőt, főleg ha még látja is, hogy ez mennyire tetszik neked. Hiú ábrándokat amúgy ne kergess a családját úgysem hagyja ott csak kalandra vágyik.
2014. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Elég rég volt már normális kapcsolatom és talán ezért tűnik úgy mintha egy kis csitri lennék.

Azt hiszem kellett hogy kapjak ilyen válaszokat hogy tényleg tiszta fejjel lássak.

2014. márc. 4. 12:26
 15/30 anonim ***** válasza:
66%
Tisztán látszik, hogy meg fog fektetni, csak idő kérdése. Aztán 1-2 hét múlva majd jössz a következő kérdéseddel, hogy hogyan másszál ki belőle.
2014. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
57%

A mi városunkban is lakik egy nő, hasonlít rád.

Az is csak fut szabadidejében, valahogy mindig akkor fárad el amikor a páromat meglátja, és pont mellette áll meg pihenni.

Többször megfigyeltem, hogy ez a nő udvaroltat magának, párom persze nem törődik vele úgy mint nővel...mert egyébként nem is nőies, meg kicsit butuska szegény.

Egyszer ráförmedtem, hogy ne irkáljon már a páromnak, meg ne bíztassa arra hogy velem nem boldog, és ő jobban megbecsülné stb. A nő pedig előadta, hogy ő csak "barátkozni" akart... Persze :)

Mikor együtt sétálunk a párommal akkor meg vágja a pofákat!

2014. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Megnyugtatlak nem én vagyok az!

A férvival akiről beszélek, nekem máskor esélyem sincs véletlenül osszefutni, vagy belébotlani mert majdnem 200km-re lakik.

2014. márc. 4. 12:37
 18/30 anonim ***** válasza:
83%

Elég egyértelmű, hogy mit akar. Mielőtt ténylegesen elgondolkodnál rajta, hogy belemássz-e egy ilyen helyzetbe, gondolkodj el rajta, hogy hány helyre szállít árut. Hány üzletbe dolgoznak csinos lányok. Hány nőt fektet meg a munkája során.

Azt nem gondolhatod, hogy annyira különleges, egyedi és ellenállhatatlan vagy, hogy más ilyen nincs. Mert az ilyen pasik röptében a legyet is, ha egy másodpercre megállna.

Csak magadnak keresed a bajt ha ebbe belemész, mert neki csak egy numera leszel, te viszont mivel régóta volt kapcsolatod többet akarsz majd. Aztán teheted fel a kérdést, hogy miért csinálta ezt veled.


Neki egy dugás kell, neked meg egy társ. Inkább azzal foglalkozz, hogy találd meg, ne állj meg egy ilyennek.

2014. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
70%

Szexet, mégis, mi mást?


A "nem lenne-e kedvem beülni a kocsijába" szövegre meg egy normális (értem itt azt, hogy valóban felnőtt, és nem önbizalomhiányos) nőtől egy nagy maflást vagy tökönrúgást kapott volna, így ku.rvákat szoktak felszedni...

2014. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
25%

"...nem-e tudja..."

Gratulálok kérdező!

Hadd tanítsak neked valami újat:

"... nem tudja-e..."

2014. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!