Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a barátomnak...

Mit vehetnék a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy naponta több ilyen kérdés is van de légyszi segítsetek.

Volt már gravírozott és közös képes ajándék. Parfümöket nem nagyon szereti. Szereti a számítógépeket és a focit.


2009. dec. 11. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki ez mezt, vagy valami focis játékot, vagy vmi kütyüt a gépébe.. :P
2009. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pl. a Puskás, Hungary c. filmet DVD-n,

vagy, ha szereti a Fradit, akkor A Ferencváros legjobb 50 futballistája c. könyvet (azt hiszem van más csapatokról is ilyen könyv),

vagy nézz körül itt:

[link]

2009. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Vegyél neki bilincset - többé nem lesz számítógép b*zi
2009. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedvenc focicsapata nevével ellátott sálat. De szerintem is inkább rátok jellemző dolgot vegyél.. valami kis szerelmeset :-)
2009. dec. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

- Számtech könyvek? Az legalább hasznos is. :) Párom mindig azt kér. :D

- 4-8GB-os pendrive

- ruhák, pl póló, pulcsi, öv

- karóra fémszíjjal, ezüst lánc

- kedvenc filmje dvd-n, ami nincs meg neki

- ipod

- borotvakészlet


Hirtelen ennyi, de még gondolkozom. :) A kérdésem az, hogy hány éves és hány forintot szánnál rá? :)

2009. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 17:51!


Attól még nem sz.gép b*zi, mert szereti a számítógépeket. Ennyi erővel az emberek 80%-a az...

2009. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

20 éves.

A filmeket ami kell neki letölti. Öltözködni nem nagyon szeret, mármint nem a divat után megy, ebből kifolyólag a ruha, öv, kizárva, ékszer szintén..és focicsapatos sála van:) Számítógépes könyv az jó ötlet, erre már én is gondoltam, csak nem tudom hogy lenne-e ideje olvasgatni, mivel suliba jár, dolgozik, és még itt vagyok én is neki:P


Jah és igen, nem feltétlenül számítógép b*zi, az aki gépezik

2009. dec. 18. 12:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy mivel én nem dolgozok ezért olyan 3000-4000ft körüli értéket tudnék az ajándékára szánni
2009. dec. 18. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!