Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tisztázni ezt a...

Hogyan lehet tisztázni ezt a helyzetet? Nem szeretnék kavarást!

Figyelt kérdés

A sógorom azt terjeszti rólam hogy össze szűrtem egy nálam 25 évvel öregebb pasival a levet. Könyörgöm az apám lehetne.

Nem csaltam meg a párom nem is szándékozom, ha mégis akkor sem egy apám korúval. Nincs apa komplexusom. Mit tehetek? Hogyan lehet ezekkel a pletykákkal "túl élni" egy táv kapcsolatot.

Félek hogyha haza jön a kedvesem ezzel fogják fogadni. Sajnos tetőzi hogy a párom féltékeny típus és az én szavam a testvéreivel szemben nem hiszem hogy sokat használ.


22/N


2014. febr. 3. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha valóban nem csaltad meg, akkor nem kell félned, ki fogsz tudni állni az igazadért.
2014. febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de a testvére az a tipikus mindent tudó! Félek hogy ő nyer, mert ő mindent jobban tud. Egy kis városban élünk. Bár mondjuk maga az az ember tudná bizonyítani hogy szinte nem ismer csak látásból. De olyan hülyén venné ki magát.
2014. febr. 3. 00:26
 3/11 Argloss ***** válasza:
100%

Ha a kedvesed nem bízik meg benned és a szavaid semmit sem érnek számára, akkor biztos vagy benne, hogy ez egy olyan kapcsolat ahol te boldog tudsz lenni? Egy olyan társra vágysz, aki nem áll ki melletted és egy kis külső hatásra lazán eldobna magától? Egy puszta feltételezés alapján?

Ez egy jó alkalom lesz arra, hogy kiderüljön, hogy a kapcsolatotok életképes-e vagy sem. Ha meggyanúsít, akkor elmondod az igazat és a többi már csak rajta múlik.

2014. febr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél határozott és magabiztos. Bizonygatni nem kell semmit (főleg ha tényleg nincs mit), ha most elkezdenéd bizonygatni az ellenkezőjét, azt hinné mindenki, hogy van mit takargatnod. Kapcsold át az agyad, és tartsd is magad ahhoz: "Ha nincs mit titkolni és bizonygatni, akkor nem kell tenned semmit... Mosolyogjál az ilyeneken. Ha meg a párod agresszív lesz emiatt, akkor el kéne gondolkodnod a pasi cserén- mert így leélni egy életet nem lesz leányálom".
2014. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze azért se mondok semmit a páromnak majd ha haza jön akkor lesz ami. Szeretjük egymást szerintem ha nem szeretném más férfit akarnék szakithatnék. Nekem sem jó hogy távol van de mivel szeretem ki tartok mellette és nem kötelező ez. Az is baj nekik hogy a páromnak van pénze és nem támogatja őket azért is engem hibáztatnak. Ha párom hívta az apját állandóan csak a pénzt szajkózták meg azt hogy jelentse ki magát abból q házból
2014. febr. 3. 00:47
 6/11 A kérdező kommentje:
Folyt. Már nem hívja őket e miatt és azért is én vagyok a hibás pedig volt eset hogy én mondtam hogy hívja őket.
2014. febr. 3. 00:48
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem te vagy a buszsofőr fétises lány?

Volt egy kérdés nem olyan rég, vidéki kisváros, pasi külföldön meló, sógor meg fel akarja nyomni hogy volánbuszosokkal kavar:D

És az a kérdése a lánynak, hogy: mi a megoldás? :D

2014. febr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

"Sajnos tetőzi hogy a párom féltékeny típus és az én szavam a testvéreivel szemben nem hiszem hogy sokat használ. "


NEKEM ennyi elég lenne arra, hogy ne akarjak ilyen emberrel élni.

Egyrészt a félrékenységet nem tudom (és nem is akarom) elviselni, nekem fontos az a tudat, hogy 100%-osan megbízik bennem.

Másrészt ha a sógornak jobban hisz, mint nekem, az anyit jelent, hogy engem nem vesz komolyan.


Szóval gondold át, hogy ennek a kapcsoltnam van-e számodra jövöje.

2014. febr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előzd meg a bajt. A pletykáról te szólj neki, még addig amíg kint van. Természetesen azzal a felháborodással amit érzel. Szerintem nem leszel hiteles, ha hazajön és az ő vádjaira kell reagálnod.

Úgy gondolom, hogy amikor szólsz neki, kérd meg rá, hogy állítsa le a tesóját, és kérje meg nyomatékosan, hogy a fantáziáját ne vetítse ki rád.


Egyenes, tiszta beszéd.

2014. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tuti nem várnám meg amíg hazajön

állítsa le a tesóját már kintről, védjen meg

2014. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!