Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halottam valamit a felnőttkorú...

Halottam valamit a felnőttkorúsításról. Mit is jelent ez és hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 08:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hat ezek max neked problémák, a gyamugy emiatt nem fogja engedélyezni a költözést. Hova mennél egyebkent?
2014. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy ez maximum nekem probléma, de akkor sem állapot. És bármikor próbálkozok tenni az ügy érdekében, hogy pl. ne legyen vihar előtti csend állandóan amikor hazaérek, vagy hétvégén amikor otthon vagyok, nem lett belőle semmi abból, amit mondtak. pár óra, max 1 nap béke és kezdődött elölről.

Vagy a barátomhoz, vagy a nagyszüleimhez.

2014. febr. 3. 11:09
 13/18 anonim ***** válasza:
És eltartani is a barátod fog?
2014. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hat sajnos ez abszolut keves ahhoz, hogy teged nagykorusitsanak.

Mi lenne, ha egyszeruen tobb idot toltenel a nagyszuleidnel, ott tanulnal?

2014. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Igen, eltartana.

Mondta nekem, ha bármi baj van nyugodtan mehetek oda hozzá.


Az a gond, hogy nagyszüleim pár településsel arréb járnak és az utolsó busz négykor indul haza. Egyébként szívesen maradnék ott tovább.

2014. febr. 3. 11:58
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem tudsz a nagyszuleidnel aludni idonkent es onnan menni suliba?
2014. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem, mert a busz nem úgy jár.

Csak a 3. órára érnék be

:/

2014. febr. 3. 14:59
 18/18 anonim ***** válasza:

Azért nem tartom ezt annyira jó ötletnek, hogy a barátod tartson el. Egy részről, mert ha ő is otthon lakik, akkor ez azt jelenti, hogy még magát sem egyedül tartja el - a szülők meg neheztelni fognak rád, ha az ő nyakukon is élsz. Más részről belegondoltál mi lesz akkor, ha vége a románcnak és a barátod kivág az utcára? Vajon a szüleid visszafogadnának vagy maradsz a híd alatt?


Persze a te életed, azt csinálsz amit akarsz, csak ezen gondolkozz el.

2014. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!