Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jò ajándék ötletek...

Van jò ajándék ötletek "pòtanya" számára?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Hozzàm közelàllò személy 39 éves lesz. Szülinapjàra szeretnèk valami nagyon ütős meghatò, szemèlyes ajàndékot. Ötleteket vàrnék. Nekem van egy de azvnem biztos hogy megvalòsul. Egy szìv alakù ezüst medàl, amibe belegravìroztatnàm a férje és a fia nevét. Erről mi a vèlemênyetek?
2014. jan. 28. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, bár te ismered, hogy mennyire örülne neki.
2014. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ha te adod, akkor nem kellene a férje és fia nevét belegravíroztatni. Ha nevek nélkül adod, akkor az úgy okés. Majd ő belegravíroztatja akiét akarja :)

Süssél neki valamit, annak mindenki örülni szokott, és tudják, hogy van benne befektetett idő, energia.

Más sajnos most nem jut eszembe :(

2014. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is azt mondom, jó ötlet, de sztem ne gravíroztass


az én ötletem még egy slide show, képekkel, ha tudsz ilyet csinálni :)

2014. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért akarom az ő nevüket mert mindig hangoztatja hogy ők a legfontosabbak ami természetes. Ezért kapna egy szivet amiben a két legfontosabb szemèly neve van.
2014. jan. 28. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se graviroztass, de a medal jó ötlet :) amúgy tényleg te ismered, neked kell tudnod hogy minek örül , mi így látatlanba nem tudjuk ezt megmondani :).
2014. jan. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!