Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzelmi ingadozás?...

Mi ez az érzelmi ingadozás? Hogyan tudnék én segíteni és egyáltalán lereagálni?

Figyelt kérdés

röviden: a barátom külföldön dolgozik már a 3. hetét kezdni meg, (kilátástalan, hogy mikor jön haza). Lelkileg nincs a topon. Amit nem tudok hova tenni és lereagálni az ingadozásai. Egyik percben még jókedvű, beszélünk telefonon, a másikba olyanokat ír, hogy nem elég jó nekem az ágyban meg sehogy stb... Egyszerűen engem is felőröl ez az ingadozás. Mit vár tőlem ezekre? Minek írja? Mit gondol akkor minek vagyok vele? Hozzátartozik, hogy van köztünk 18 év.

26N


2014. jan. 25. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt elégsok a 18 év különbség, szóval ez már ok arra, hogy ne tudjon benned 100%-ige megbízni.

Másrészt abból, hogy "olyanokat ír, hogy nem elég jó nekem az ágyban" arra lehet következtetni, hogy a kapcsolatotok nem a külcsönös szeretetre és bizalomra alapul, hanem csak a szexre.

2014. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát most az ágyat kiragadtam, de összességében is mondogatja néha ha rájön-.
2014. jan. 25. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Eléggé egyedül érzi most ott magát és van mikor padlóra kerül .Ő van ott idegen környezetben ,ahol te sem vagy ott vele... elbizonytalanodik és a felszínre törnek a félelmei . Mit vár tőled?Azt hogy legyél mellette,támogasd lelkileg ,és tarts ki.Mióta vagytok együtt ? Közös jövőt terveztek ?
2014. jan. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tamogatom, meg minden, de nekem is elfogy az erom sokszor ha ilyeneket olvasok tole.
2014. jan. 25. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!